Рівняни провели ходу на збереження традиційних сімейних цінностей (ФОТО)

Новини Рівного - ЧаРівне.info

21 травня у Рівному відбулася міжконфесійна хода за традиційні сімейні цінності, яка розпочалася о 13.00 від кооперативного коледжу. Незважаючи на несприятливі погодні умови, учасники ходи пройшли від Покровського собору до майдану Незалежності, де продовжили святкування у рамках фестивалю сім`ї.

Ігрові майданчики для дітей, захоплюючі розваги та локації, святковий концерт, у якому брали участь цілі сімейні гурти, виступ священнослужителів та спільна молитва – все це було сьогодні на фестивалі сім`ї у Рівному.

Така хода відбувається по всіх обласних центрах України, і Рівне є лише початком цієї естафети. Минулого року вона проводилася вперше, і хочеться, щоб з кожним роком все більше людей приєднувалося, щоб висловити свою позицію про те, що наше місто підтримує саме християнську сім`ю. Впродовж тижня в Рівному відбувалася низка заходів, спрямованих на збереження та зміцнення сімейних цінностей. Представники Рівненського міжденомінаційного комітету зі святкування 500-річчя Реформації переконані, що сімейні цінності на сьогодні знаходяться під загрозою, та виступають проти одностатевих шлюбів. Біблійна позиція чітко говорить про те, що у гріха немає майбутнього. Не може двоє чоловіків або жінок дати життя, тому що Бог заклав формулу життя, як єдність чоловіка та жінки.

В першому розділі Книги Буття написані такі слова (Буття 1:27-28): "Бог на Свій образ людину створив, на образ Божий її Він створив, як чоловіка та жінку створив їх. І поблагословив їх Бог…"

У посланні до ефесян є й такі слова (Еф. 5:31): "Покине тому чоловік батька й матір, і пристане до дружини своєї, і будуть обоє вони одним тілом…"

Подібних тверджень у Біблії безліч, але хочеться наголосити головне: Бог, як наш Творець, створив чоловіка та жінку, від початку заклавши при цьому Свої, Божі, істинні, єдино правильні і корисні для людини сімейні цінності, і це – чоловік, жінка та діти. Всі християни нашої країни прагнуть того, щоб сім`я відповідала тому, якою її створив Господь. Нехай Бог благословить Україну бути почутою у цьому прагненні, зберегти наші сім`ї такими, якими їх задумав Творець, та бути благословенними Ним!

 

Текст: Наталія Яцишина
Фото: Юлія Петренко