Бабат відмовився з’явитися до слідчого, щоб отримати підозру

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Про це розповів прокурор Рівненської області Олег Соболь. Сьогодні він підписав підозру депутату Рівненської міської ради Олександру Бабату, який фігурує в справі щодо зникнення будівельника Андрія Артвінського. Як повідомляв заступник начальника поліції області Олександр Панасюк, тіло Артвінського вивозили відразу після його падіння з 10-метрової висоти, проте імен учасників він розголошувати не може. Нагадаємо, 35-річний Андрій Артвінський працював на будівництві на вул. Київській, що належить матері Олександра Бабата. Будівельник зник 2 грудня, а 14 грудня біля с. Олександрія в лісовому масиві знайшли його тіло.

- Я сьогодні підписав підозру. Ви, напевно, знаєте, що депутату підписати підозру лише в праві прокурор області – як Рівненської обласної ради, так і міської. Тому я цю підозру підписав, доручив слідчому оголосити цю підозру тому, про кого ви говорите – депутату. На сьогоднішню годину мені відомо, що він відмовився з’явитися до слідчого, а тому ця підозра скерована рекомендованим листом, так як вимагає це закон. Ми скерували підозру рекомендованим листом за адресою проживання, - повідомив Соболь.

Підозра оголошується Бабату стосовно ч. 1 ст. 396 Кримінального кодексу України – приховування вчинення тяжкого злочину.

Про міру запобіжного заходу прокурор області сказав, що з цим в праві визначитися слідчий.

- Я не хочу це зараз озвучувати, тому що це буде розцінюватися як мій вплив на слідчого. Я думаю, що слідчий в праві визначитися з адекватною мірою покарання, - наголосив Соболь.

Читайте також: «ЛЮДИНА ЗАЛИШАЄТЬСЯ НА СВОБОДІ І РОБИТЬ ВСЕ, ЩО ХОЧЕ», - ЖУРНАЛІСТКА ПРО ПОГРОЗИ ДЕПУТАТА РІВНЕРАДИ

ЖУРНАЛІСТИ ЗАЯВЛЯЮТЬ ПРО ТИСК ТА ПОГРОЗИ ВІД СКАНДАЛЬНОГО ДЕПУТАТА

ТЕМА ДНЯ: БАБАТУ ОГОЛОСЯТЬ ПРО ПІДОЗРУ В ПРИХОВУВАННІ ТЯЖКОГО ЗЛОЧИНУ

 

 

 

Денис ГРИЩУК