Сьогодні, 24 січня, під час сесії Рівнеради місцеві журналісти та активісти виступили проти тиску депутата РМР Олександра Бабата на журналістів. Останній на засідання сесії не з`явився. Про це повідомляє кореспондент порталу "ЧаРівне".
Сьогодні, 24 січня, під час сесії Рівнеради місцеві журналісти та активісти виступили проти тиску депутата РМР Олександра Бабата на журналістів. Останній на засідання сесії не з`явився. Про це повідомляє кореспондент порталу "ЧаРівне".
Відтак, голова обласного осередку незалежної медіа-профспілки Олексій Кривошеєв від імені журналістів зачитав звернення до міського голови Володимира Хомка та голови комісії з питань депутатської етики Олександра Чубая, в якому попросив дати оцінку діям депутата Олександра Бабата.

Зважаючи на це, Олександр Чубай наприкінці сесії міськради Рівного запросив журналістів на засідання комісії, яку він очолює, де разом із пресою розбереться у тому, чому медіа-спільнота незадоволена діями Бабата.
Ще журналісти вимагали від правоохоронців неупередженого розслідування обставин смерті Андрія Артвінського, до якої, ймовірно, причетний вищезгаданий депутат.

Нагадаємо, що у соцмережі "Фейсбук" міський обранець Олександр Бабат погрожував журналісту порталу "Четвертої влади" Дмитру Бондару "притягнути за вухо у суд", а власкора телеканалу "Інтер" у Рівненській області Інну Білецьку міський обранець звинуватив у тому, що вона викрала його фамільний хрестик. Після таких заяв частина рівненської медіа-спільноти виступила проти тиску на журналістів.
Анастасія БОДНАРСЬКА
