У Рівному депутат відстрілювався від поліцейських (ФОТО+ВІДЕО)

Новини Рівного - ЧаРівне.info

У Рівному депутат міської ради Василь Немеш використав зброю. Це сталося у новобудові на вул. Ст. Дем’янчука 1А, яка дотична до депутата Немеша. Про це портал «ЧаРівне.інфо» писав раніше.

У дворі зараз присутні співробітники поліції, лікарі та рятувальники. Як вдалося дізнатися, сьогодні поліцейські прибули обшукувати квартиру № 72, за рішенням суду, однак, зустріли збройний опір від депутата Василя Немеша.

Працівник будинкової служби Василь Котеля, який бачив події, розповідає, що було 4 постріли: «Я чув звуки пострілів. Всі почали тікати, рятувальники втекли. Стріляли в нас», - каже він.

Проте депутат запевняє, що стріляв у підлогу. Також він продемонстрував дозвіл на носіння зброї, однак, відмовився, щоб його фотографували.

Журналісту порталу «ЧаРівне.інфо» він розповів свою версію подій. За словами депутата, він представляє інтереси Оксани Овдійчук, яка є представником адвокатського об’єднання «Справедливість». Немеш заявив, що "поліцію замовили". 

- Співробітники міської поліції прийшли з рішенням судді на обшук даної квартири. Але вони не мають право її обшукувати, - додав депутат. - Мене попросили захистити, не пустити. 

Зараз чекають слідчо-оперативну групу.

 

 

Денис ГРИЩУК