Рівняни судяться з компаніями депутата Немеша

Фото ілюстративне

Рівняни, які проживають на вулиці Степана Дем’янчука 1а, намагаються відстояти своє право на управління своїм будинком.

Рівняни, які проживають на вулиці Степана Дем’янчука 1а, намагаються відстояти своє право на управління своїм будинком. 

Втім, цьому перешкоджають компанії, дотичні до депутата Рівнеради Василя Немеша, які, власне, брали участь у зведенні будинку. Це ЖБК «Рівбуд», ТОВ «Рівнепромекобуд», колективне підприємство «Озон». 

Нагадаємо, що власниця нежитлового приміщення 2, 9 кв м. в цій новобудові Оксана Олександрівна Овдійчук подала позов до суду, щоб ліквідувати ОСББ рівнян. Вона вимагала визнати ОСББ незаконним.
Овдійчук Оксана та представник "Рівнепромекобуд" Грабовський Віталій працюють в одній організації - адвокатському об’єднанні "Справедливість". Крім того документи щодо експлуатації будинку були завірені депутатом Немешем, як директором ТОВ «Рівнепромекобуд».  Про це детальніше:  «ВІН НАМ ЖИТИ НЕ ДАЄ!», - РІВНЯНИ БУНТУЮТЬ ПРОТИ ДЕПУТАТА (ФОТО+ВІДЕО)

Відтак, помічається прямий зв`язок між депутатом та представниками забудовника, хоча Василь Немеш це заперечує. Також депутат сильно обурюється на інформацію, яка подається у засобах масової інформації та погрожує судом. Сам – нічого коментувати не бажає і на контакт із журналістами не йде. Натомість представники забудовника заявляють, що це все пов`язано з "політичним замовленням".  

Втім, жителі новобудови на Дем’янчука налаштовані більш рішуче. Вони вимагають скасувати рішення суду першої інстанції та хочуть відстояти своє право на управління будинком.

Читайте також:  "Я ВІДДАВАТИМУ ВАМ ЩОСЕСІЇ ПО 50 КОПІЙОК ЗА ВАШУ ДРІБ`ЯЗКОВІСТЬ", - КУРСИК ДО НЕМЕША

Сьогодні, 22 березня, в Житомирському апеляційному суді відбулося перше засідання щодо поданої рівнянами апеляції на скасування рішення адмінсуду.

Як розповів порталу «ЧаРівне.інфо» голова ОСББ «Гарант» Олексій Вовк, розгляд справи відклали через з’ясування обставин щодо відповідача. Адже реєстратор, яка реєструвала ОСББ, вже не працює у виконавчій службі.

Таким чином, суд, за словами Олексія Вовка, переніс засідання на 5 квітня, щоб провести його без залучення до справи осіб,  для вивчення питання. Розгляд по суті відбудеться 12 квітня.

- Ми хочемо, щоб наше ОСББ діяло. Рішення щодо ліквідації ОСББ порушує наші права. Виходить так, що нас закрили, не спитавши. Розмовляв із людьми. Вони налаштовані на те, щоб відстояти свої права, - наголошує Олексій Вовк.

Читайте також попередні публікації, пов`язані зі скандалами з депутатом Немешем:

«РАДИКАЛ» У РІВНОМУ ПІАРИВСЯ НА БАБУСЯХ, СВЯЩЕНИКУ ТА ЗУПИНЦІ

«РАДИКАЛ» У РІВНОМУ ВСТАНОВИВ НЕПОТРІБНУ ЗУПИНКУ (ФОТО)

АБСУРД ВІД «РАДИКАЛА»: ПРИВІЗ ГОЙДАЛКУ, А ТЕПЕР ВИМАГАЄ ВІД РІВНЯН ГРОШІ

«НАС ДРАЖНЯТЬ», - РІВНЯНИ ПРО ВИТІВКИ ДЕПУТАТА (ФОТО)

 

 

 

Денис ГРИЩУК


Azov Army

Новини по темі:

  • Рівне попрощається із Захисником Сергієм Шевченком

    16 08 2026, 13:04
    Про це повідомляє Рівненська міська рада.
  • Рівненщина попрощалася із Сергієм Аніховським, Русланом Буслом та Титом Шишковським

    16 08 2026, 11:03
    На Рівненщині провели в останню путь трьох військових - ...
  • На Чорновола зіткнулися Skoda та BMW: є постраждалі

    16 08 2026, 09:00
    Про це повідомляє поліція області.
  • На Рівненщині 16-річна мотоциклістка без посвідчення водія збила 14-річну дівчину

    15 08 2026, 17:00
    Внаслідок ДТП травмувалися неповнолітні водійка мотоцикла...
  • Вагітна пішохідка загинула під колесами ВАЗ на Зарічненщині: водія затримали

    15 08 2026, 12:10
    Жінка перебувала на 37-му тижні вагітності. Після наїзду ...