Зцілюють та оздоровлють: у  Рівному запрацював сучасний оздоровчий центр «Атман»

Фото ілюстративне

У  Рівному 21 серпня запрацював сучасний оздоровчий центр «Атман», який спеціалізується на захворюваннях опорно-рухового апарату (лікуванні сколіозу, протрузій, остеохондрозу),  дитячого церебрального паралічу, нервової системи та обміну речовин, а також супутніх недугах, які проявляються головним болем, ненормованим артеріальним тиском, виснаженням організму.  

Ще немовлям Ярослав Табінський, потрапив до будинку-інтернату.  Лікарі не давали жодних шансів, і лише прийомні батьки вірили, що хлопчик стане на ноги, так і трапилося. Подолавши тяжкий недуг ДЦП, нині досвідчений лікар-реабілітолог, мануальний терапевт успішно впроваджує власну ефективну методику реабілітації пацієнтів з проблемами опорно-рухового апарату. 

Таких, як Ярослав Табінський, називають «Лікар від Бога». Сьогодні він власними силами створив оздоровчий центр, аби допомагати особливим діткам та дорослим, які мають захворювання  спини, хребта, нервової системи та інші супутні захворювання. 


 

«Не наслідки потрібно лікувати, а знайти причину недуги. Немає однакових пацієнтів, тому кожному потрібен окремий підхід. Перед початком лікування складаю індивідуальну комплексну програму реабілітації.  До цієї програми входять понад 15 видів терапій, серед яких: апітерапія, механотерапія, магнітотерапія, денастерапія та багато інших.  До методик лікування входить і біомеханічна корекція хребта та тіла, а також лікувальна фізкультура, яку я розробив сам на основі методу професора Казявкіна.  Окрім цього, в центрі застосовуються надрезультативні методики оздоровлення організму – хіджама та гірудотерапія.  Дані процедури лікувального кровопускання застосовувалася ще з давніх часів і в наш час користується особливою популярністю. Їх суть полягає у виведенні застійної крові з організму, що запускає процес її відновлення»  - розповідає Ярослав Табінський.  

Тривалість відновлення залежить від стану пацієнта,  віку, наявних рухових порушень, супутніх захворювань. Спочатку лікар оглядає пацієнта, якщо потрібно, проводить додаткову діагностику,  зокрема, лабораторне дослідження крові, після чого встановлює діагноз. На основі проведення усіх необхідних досліджень складається індивідуальна схема лікування. 

Варто зазначити, що оздоровчий центр  «АТМАН» нещодавно почав співпрацювати з польською клінікою «Tukana», яка спеціалізується на реабілітації людей після перенесеного інсульту. Це дає змогу переймати досвід зарубіжних провідних спеціалістів в сфері неврології та ділитися своїми напрацюваннями.  Також лікар вже впродовж 4-х років тісно співпрацює з лікарем-невропатологом, почесним апітерапевтом України – Сенишиним Дмитром Мар’яновичем.

Комплексний підхід  апітерапії включає лікування укусами бджіл, масаж з використанням меду, вживання продуктів бджільництва, таких як пилок, маточне молочко, гомогенат, віск, перга, а також дихання через унікальні вулики-інгалятори, аналогів яких не має  в Україні.    
Маючи великий досвід результативної практики та позитивної динаміки в реабілітації дітей з діагнозом ДЦП,  Ярослав Табінський працює над власним винаходом, який планує запатентувати в скорому часі. Лікар впевнений, що поєднавши всі терапії та методики в одне ціле можна створити інноваційну технологію лікування Дитячого Церебрального Паралічу та його різновидів.  

Запис на консультацію: 
моб  099 948 14 48
Оздоровчий центр «Атман»  
вул. С. Петлюри, 19 
е- пошта: atmancentre210821@gmail.com


Будуємо за для майбутнього (Новина, низ)

Новини по темі:

 • На Сарненщині на гарячому викрили бурштинокопачів (фото)

  30 червня 2022, 09:06
  Припинили протиправну діяльність поліцейські Сарненського...
 • Спека, грози, а подекуди град: на Рівненщині - штормове попередження

  29 червня 2022, 18:34
  У середу, 29 червня, на Рівненщині пануватиме спека.
 • Рівняни здійснили культурний візит до Луцька (Фото, відео)

  29 червня 2022, 17:00
  У Рівному відновили активний процес реалізації міжнародно...
 • На Рівненщині відділ освіти вимагає повернути 300 тисяч переплати за газ

  30 червня 2022, 08:03
  Рівненською окружною прокуратурою в інтересах держави в о...
 • У лісі на Рівненщині чоловіка вкусила гадюка

  29 червня 2022, 17:56
  Медики госпіталізували пацієнта якого вкусила гадюка.
 • На Рівненщині навчання у школах розпочнеться 1 вересня, але мають бути укриття

  29 червня 2022, 16:25
  На Рівненщині роблять усе можливе, аби освітній процес ро...
 • У Рівненському районі в ставку потонув чоловік

  29 червня 2022, 15:48
  28 червня близько 16:00 на місцевому ставку у селі Михали...