«Знаєш, що повернешся із завдань, бо на тебе чекає кішка». Нацгвардієць Сова про чотирилапу бойову подругу

Фото ілюстративне

Під час виконання бойових завдань на фронті військовослужбовці рівненського підрозділу Національної гвардії України знайшли поблизу своїх позицій маленьке кошеня, яке одразу ж вирішили забрати.

«Неподалік нашого командно-спостережного пункту я натрапив на невеличке кошеня, яке ми з побратимами одразу прилаштували до себе в бліндаж. Ми назвали її Котусько. Спочатку відгодували малечу, а тоді кішка приступила до виконання одного зі стратегічних завдань: зачищала бліндажі від нашестя мишей та щурів», – розповідає гвардієць на псевдо Сова.

Кицька стала справжньою психологічною підтримкою для військовослужбовців. Вона відчувала емоційний стан наших воїнів та вміла зарядити їх позитивом і спокоєм після повернення зі завдань.

«Бувало, що виходиш на завдання на добу чи кілька діб, але знаєш, що повернешся, а на тебе чекає кішка. Ніби вдома. Від цього ставало спокійніше. Крім того, ці тварини добре відчувають твій емоційний стан. Наша кішка вміла підтримати бойовий дух навіть у найтяжчі моменти. Попри постійні обстріли і гучні звуки вибухів, вона поводилася спокійно», – додає Сова.

Коли рівненські нацгвардійці поверталися зі сходу, не роздумуючи вирішили забрати з собою чотирилапу бойову подругу. Тепер вона мешкає в сім’ї гвардійця Сови.


Azov Army

Новини по темі:

  • Понад півтора року вважався зниклим безвісти: на Рівненщині попрощалися із воїном

    20 07 2026, 09:49
    Понад півтора року рідні Едуарда Якубовича сподівалися на...
  • У Дубні дерево впало на легковик під час негоди

    20 07 2026, 09:10
    Негода, яка вирувала ввечері 19 липня на Рівненщині, наро...
  • До метра води: у Рівному через зливу підтопило цокольне приміщення будинку

    20 07 2026, 08:36
    Сильні опади, які пройшли у Рівному ввечері 19 липня, при...
  • Небайдужі рівняни допомогли врятувати дезорієнтованого пенсіонера

    19 07 2026, 18:04
    Завдяки небайдужості перехожих та оперативним діям патрул...
  • Назавжди 47: раптово помер колишній заступник начальника ГУНП в Рівненській області Сергій Волков

    19 07 2026, 17:05
    Передчасно обірвалося життя пенсіонера ОВС Сергія Волкова...
  • На Рівненщині зіткнулися вантажівка та два мотоцикли: травмувався 17-річний хлопець

    19 07 2026, 16:02
    Учора, 18 липня, близько 20:40 до поліції надійшло повідо...
  • У Рівному водійка Audi врізалася в магазин

    19 07 2026, 15:04
    Після зіткнення з фасадом магазину патрульні помітили у в...