Жителька Вараша вбила знайомого кухонним ножем

Фото ілюстративне

Наразі фігурантка перебуває в ізоляторі тимчасового тримання. Відповідно до санкції статті їй може загрожувати від 7 до 15 років позбавлення волі.

Про те, що 49-річного жителя Вараша із проникаючим пораненням грудної клітки госпіталізували до лікарні, медики повідомили до поліції 18 березня, близько 06:30.

Правоохоронці встановили, що напередодні чоловік розпивав алкогольні напої з 39-річною варашівкою за місцем проживання останньої. Близько 02:50 між гостем та господинею виник конфлікт на ґрунті побутового характеру. В ході суперечки жінка нанесла один удар кухонним ножем в груди знайомому.

Чоловік відразу залишив оселю та сів на зупинці громадського транспорту неподалік будинку зловмисниці. Там близько 06:20 його виявили перехожі, які викликали медиків.

Попри вжитті реанімаційні заходи потерпілий помер у лікарні.

Слідчий затримав 39-річну жительку Вараша в порядку ст.208 КПК України та за процесуального керівництва прокуратури повідомив їй про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст.115 КК України (умисне вбивство).

Сьогодні, 20 березня, суд обрав підозрюваній запобіжний захід у виді тримання під вартою терміном 60 діб без можливості внесення застави.

Про це повідомив відділ комунікації поліції Рівненської області


Azov Army

Новини по темі:

  • У Квасилові в кота виявлено сказ

    04 06 2026, 17:43
    Про це повідомляє Рівненська міська рада.
  • Рівненський лікар-рентгенелог приписував вигадані діагнози військовим

    04 06 2026, 16:20
    Про це повідомляє Департамент внутрішньої безпеки Націона...
  • КАТП 1728 запрошує дітей на екскурсії до Центру управління відходами

    04 06 2026, 15:42
    Про це повідомляє Рівненська міська рада.
  • Незалежні фахівці контролюватимуть внутрішній аудит у Рівненській ОДА

    04 06 2026, 14:21
    У Рівненській ОДА запрацював аудиторський комітет за учас...