Житель Сарненщини зберігав удома бурштин та марихуану

Фото ілюстративне

У чоловіка за місцем проживання провели обшуки.

Санкціонований обшук вчора, 12 грудня, провели працівники ВП № 1 (м. Дубровиця) Сарненського РВП спільно із кінологами прикордонної служби у рамках кримінального провадження, розпочатого за частиною 1 статті 309 КК України.

На виконання ухвали суду під час слідчої дії в господарській будівлі за місцем проживання 45-річного жителя села Берестя поліцейські вилучили близько кілограма обробленого та необробленого каміння бурштину-сирцю різних фракцій.

Крім того, в будинку чоловіка правоохоронці виявили понад кілограм марихуани. Наркотичні речовини були розфасовані у пластикові ємності та скляну банку. Також поліцейські вилучили і пристрої для куріння.

Зловмисник запевняє, що зберігає наркотики для власного споживання.

Досудове розслідування за фактом незаконного зберігання наркотичних речовин триває. Крім того, відомості за фактом незаконного видобування і зберігання бурштину слідчі внесли відомості до ЄРДР за частиною 1 статті 240-1 КК України

У рамках кримінальних проваджень вилучене скеровано для проведення відповідних експертиз.

Поліцейські встановлюють походження «сонячного» каміння, наркотичних речовин та інших можливих осіб, причетних до злочину.

Інформує відділ комунікації поліції Рівненської області.


Новини по темі:

  • На Рівненщині двічі за добу виявили нетверезого водія за кермом

    20 03 2026, 20:17
    Про такий випадок розповідає патрульна поліція.
  • У Гощанській громаді нагородили медаллю «За поранення» воїна Сергія Бізюка

    20 03 2026, 19:43
    Про це повідомляють у Гощанській громаді.
  • Рівне проведе в останню дорогу Захисника Дениса Сердюка

    20 03 2026, 18:20
    Про цю трагічну новину повідомляє пресслужба Рівненської ...
  • У Рівному організовують поїздку на похорон Філарета

    20 03 2026, 17:40
    Про це на своїй Fb-сторінці повідомив Василь Рудніцький.
  • Українські діти під окупацією: докази злочинів Росії у звіті ООН

    20 03 2026, 17:12
    Незалежна комісія ООН підтвердила: Росія здійснює депорта...
  • У Рівному вкотре наголосили на важливості вакцинації дівчаток 12–13 років від вірусу папіломи людини

    20 03 2026, 17:01
    Про це йшлося під час чергового засідання Координаційної ...