Завтра, 6 березня 2013 року, о 14.30 год. в приміщенні Рівненського обласного академічного українського музично-драматичного театру (площа Театральна, 1) відбудуться урочистості з нагоди нагородження переможців міського конкурсу "Жінка 2012-го року".
Завтра, 6 березня 2013 року, о 14.30 год. в приміщенні Рівненського обласного академічного українського музично-драматичного театру (площа Театральна, 1) відбудуться урочистості з нагоди нагородження переможців міського конкурсу "Жінка 2012-го року".

Організатором конкурсу щорічно є виконавчий комітет Рівненської міської ради, а координує конкурс міське управління у справах сім’ї, молоді та спорту. Мета конкурсу - сприяти формуванню і вираженню суспільно-політичної волі жінок, ініціювати та підтримувати їх громадську активність, розкрити їх уміння, таланти, професійні та творчі здібності, участь у державотворчому процесі.
На звання кращої жінки року Рівного претендують жінки, які своєю діяльністю сприяють розвитку державотворення, економіки, освіти, культури, спорту, є неформальними лідерами в різних галузях суспільства і впливають на громадське життя міста Рівного та Рівненської області. Вони змагатимуться у 19 різних номінаціях.

Міський конкурс «Жінка 2012-го року» проводився з 26 грудня 2012 року до 31 січня 2013 року. Завтра ж відбудеться фінальна частина змагань - підбиття підсумків та церемонія нагородження жінок-переможниць, яким вручать подарунки від організаторів та спонсорів.
Марина НАЗАРЧУК
