Задля лайків блогер з Сарн порівняв бойову медикиню з Рівненщини з героїнею російського серіалу

Фото ілюстративне

Бойову медикиню з Рівного Ірину Приходько зняли на відео без її згоди.

В одному із Telegram-каналів поширили ролик, в якому жінку порівняли з героїнею російського серіалу "Не народися вродливою". Після скарг на відео, його видалили. Автор ролика зазначив, що вибачився перед жінкою. 

Ірина Приходько розповіла, як вона відреагувала, коли дізналася, що відео з нею поширили без дозволу. 

Рівнянку Ірину Приходько зняли на відео 9 березня, коли вона сідала в автобус у центрі міста, щоб поїхати у Львів. Жінка зазначила, що ролик опублікували без її згоди: 

"Я чекала своєї черги, поки водій забере в мене речі у багажник. Минуло більше тижня й мені написала моя знайома волонтерка: «Я не знаю, чи ви є в тому Telegram-каналі, але, якщо ви хочете його "рознести", я відео зберегла». Дивлюсь, а це я — шапочка, моє пальто, окуляри, сонце в очі світить, я ще така примружена, захекана. Згадую, як я доганяла цю маршрутку. Відео супроводжується піснею з відомого серіалу. 20 років тому було таке ж відчуття, коли йшов цей серіал — мене однокурсники часто підколювали".

Рівнянка додала, що після того, як її знайома надіслала адміністратору Telegram-каналу скарги — відео видалили. Згодом Ірина, виклала допис із відео на своїй сторінці у Facebook, де розповіла про цю ситуацію. У коментарях користувачі соцмережі поділилися акаунтом автора відео. 

"Я подивилась на сторінку автора відео. Був один ролик, з посередньою кількістю переглядів, і він його перезалив через певний час. Відео було підписано: «Виставлено з розважальною метою, не хочу нікого образити». Питання: розважатися над чим, що я в шапочці чи в окулярах? Людина три години їхала зі мною в маршрутці. Людина не спромоглася зі мною порозмовляти, познайомитись, як максимум – запитати дозвіл, чи можна мене виставити на його сторінці. На мені не написано, що я бойовий медик, на мені просто написано, що я жінка. Я собі не ставлю за мету комусь подобатися. Це не дає права нікому з мене знущатися, виставляти мене на розвагу для інших", — наголосила Ірина.

Чоловік, який зняв Ірину без дозволу, відео на особистій сторінці видалив та вибачився перед жінкою. 

"Я у жодному разі не хотів нікого образити. Коли зрозумів, що люди не так зрозуміли мою думку, відео одразу видалив. Всі ми бачили серіал про Катерину Пушкарьову. Її полюбили за доброту, щирість та її добрі справи. Сам вважаю, що потрібно бути справжнім і не зважати на соціум. Я справді не хотів нікого образити, проте, якщо зачепив чиїсь почуття, щиро прошу вибачення. Героїні відео я особисто написав це такими ж словами", — зазначив автор відео. 

Автор відеоролика не надав згоди на оприлюднення свого імені.

За інформацією Суспільного


Azov Army

Новини по темі:

  • У Квасилові в кота виявлено сказ

    04 06 2026, 17:43
    Про це повідомляє Рівненська міська рада.
  • Рівненський лікар-рентгенелог приписував вигадані діагнози військовим

    04 06 2026, 16:20
    Про це повідомляє Департамент внутрішньої безпеки Націона...
  • КАТП 1728 запрошує дітей на екскурсії до Центру управління відходами

    04 06 2026, 15:42
    Про це повідомляє Рівненська міська рада.
  • Незалежні фахівці контролюватимуть внутрішній аудит у Рівненській ОДА

    04 06 2026, 14:21
    У Рівненській ОДА запрацював аудиторський комітет за учас...