З Рівненщини примусово видворили громадянина Молдови

Фото ілюстративне

Про це повідомляє пресслужба поліції.

Нагадаємо, минулоріч поліцейські викрили нелегала, який з 2018 року проживав на Рівненщині без відповідних документів. За їх поданням працівники УДМС склали на молдованина адміністративний протокол за ст.203 КУпАП та прийняли рішення про його примусове повернення, яке він не виконав.

Через рік правоохоронці повторно викрили чоловіка. Після неодноразового притягнення 66-річного громадянина Республіки Молдова до адмінвідповідальності та ігнорування іноземцем вимог міграційного законодавства, було прийнято рішення про його примусове видворення. Крім того, чоловіка помістили до пункту тимчасового тримання іноземців та осіб без громадянства.

Днями, після оформлення відповідних документів оперативники управління міграційної поліції області спільно із працівниками УДМС супроводили молдованина до пункту пропуску «Могилів- Подільський» та примусово видворили його.

До слова, з початку року правоохоронці виявили на території регіону вісьмох нелегалів з Узбекистану, Еквадору та Колумбії, на яких працівники УДМС за поданням міграційних поліцейських склали відповідні адмінматеріали.


Новини по темі:

  • На Рівненщині двічі за добу виявили нетверезого водія за кермом

    20 03 2026, 20:17
    Про такий випадок розповідає патрульна поліція.
  • У Гощанській громаді нагородили медаллю «За поранення» воїна Сергія Бізюка

    20 03 2026, 19:43
    Про це повідомляють у Гощанській громаді.
  • Рівне проведе в останню дорогу Захисника Дениса Сердюка

    20 03 2026, 18:20
    Про цю трагічну новину повідомляє пресслужба Рівненської ...
  • У Рівному організовують поїздку на похорон Філарета

    20 03 2026, 17:40
    Про це на своїй Fb-сторінці повідомив Василь Рудніцький.
  • Українські діти під окупацією: докази злочинів Росії у звіті ООН

    20 03 2026, 17:12
    Незалежна комісія ООН підтвердила: Росія здійснює депорта...
  • У Рівному вкотре наголосили на важливості вакцинації дівчаток 12–13 років від вірусу папіломи людини

    20 03 2026, 17:01
    Про це йшлося під час чергового засідання Координаційної ...