В ході візиту на Рівненщину Юлія Тимошенко відвідала Малолюбашанську громаду. Лідерка партії "Батьківщина" привітала Світлану Ковальчук з перемогою на виборах голови Малолюбашанської громади, а також виступила перед громадою.
В ході візиту на Рівненщину Юлія Тимошенко відвідала Малолюбашанську громаду. Лідерка партії "Батьківщина" привітала Світлану Ковальчук з перемогою на виборах голови Малолюбашанської громади, а також виступила перед громадою.
Юлія Володимирівна проанонсувала, що далі їде в Сарни відкривати кисневу станцію. Також зачепила тему енергетичної кризи в Україні.
- Для країни, такої як наша, достатньо 2-3 роки нормального управління, щоб люди відчули покращення, - сказала Юлія Тимошенко.





