Вже тиждень на Рівненщині розшукують 15-річного Романа Кирилюка

Фото ілюстративне

Про це повідомляє поліція області.


Вже тиждень хлопець не виходить на зв’язок, а його місцеперебування досі залишається невідомим. Нагадаємо, 5 травня житель села Олександрія Рівненського району пішов із дому та не повернувся.

Пошуки підлітка тривають безперервно: нацгвардійці, ювенальні поліцейські, лісники та місцеві жителі ретельно обстежують лісові масиви, покинуті будівлі та важкодоступні місця.

Також над територією постійно піднімають дрони, які допомагають шукати хлопця з неба.

До пошуків також залучили водолазів, які обстежують водойми поблизу села Олександрія. Уже перевірили берег річки Горинь та прилеглу територію.

Ювенальні поліцейські та оперативники відпрацьовують усі можливі версії зникнення. Працівники кримінального аналізу здійснюють пошуки за допомогою системи «Безпечне місто».

Поліція вкотре закликає громадян не залишатися осторонь. Будь-яка інформація може допомогти врятувати дитину та повернути її додому.

Якщо ви бачили Романа Кирилюка або знаєте, де він може перебувати, негайно повідомте за телефонами:


Azov Army

Новини по темі:

  • У Квасилові в кота виявлено сказ

    04 06 2026, 17:43
    Про це повідомляє Рівненська міська рада.
  • Рівненський лікар-рентгенелог приписував вигадані діагнози військовим

    04 06 2026, 16:20
    Про це повідомляє Департамент внутрішньої безпеки Націона...
  • КАТП 1728 запрошує дітей на екскурсії до Центру управління відходами

    04 06 2026, 15:42
    Про це повідомляє Рівненська міська рада.
  • Незалежні фахівці контролюватимуть внутрішній аудит у Рівненській ОДА

    04 06 2026, 14:21
    У Рівненській ОДА запрацював аудиторський комітет за учас...