Випускниця Здолбунівського ліцею Інна Натяжко отримала 200 балів на НМТ з англійської мови

Фото ілюстративне

Випускниця Здолбунівського ліцею №2 Інна Натяжко отримала максимальний бал на НМТ з англійської мови - 200 балів.

"Це результат, яким можна пишатися! Такий успіх — це роки наполегливої праці та старання. Нехай ця праця винагородиться вступом до бажаної спеціальності! Щиро вітаємо Інну та її вчительку Балунську А.О.", - повідомляють у Здолбунівській міськраді.


Azov Army

Новини по темі:

  • У Рівному розшукали загубленого 5-річного хлопчика

    23 06 2026, 18:09
    Про такий інцидент повідомляє патрульна поліція.
  • На Рокитнівщині оштрафували чоловіка, який побив собаку палицею

    23 06 2026, 17:32
    Про це повідомляє поліція області.
  • У Рівному оштрафували п'яного водія електросамоката

    23 06 2026, 16:12
    Про цей та інші випадки повідомляє патрульна поліція.
  • Великоолексинський ліцей вітає випускників, які отримали максимальні 200 балів на НМТ

    23 06 2026, 15:31
    Про це йдеться у соцмережах Великоолексинського ліцею.
  • Рівнянку оштрафували за порушення тиші

    23 06 2026, 14:52
    Про це повідомляє патрульна поліція.
  • Рівне проведе в останню дорогу Захисника Володимира Цимбалюка

    23 06 2026, 14:11
    Про цю трагічну новину повідомляє Рівненська міська рада.