Випускниця Здолбунівського ліцею №2 Інна Натяжко отримала максимальний бал на НМТ з англійської мови - 200 балів.

"Це результат, яким можна пишатися! Такий успіх — це роки наполегливої праці та старання. Нехай ця праця винагородиться вступом до бажаної спеціальності! Щиро вітаємо Інну та її вчительку Балунську А.О.", - повідомляють у Здолбунівській міськраді.
