Випускники шкіл на Здолбунівщині склали НМТ на 200 балів

Фото ілюстративне

Про такий результат іспитів розповідають у Здолбунівській міськраді.

Учні Здолбунівського ліцею №2 отримали найвищі бали на НМТ:

  • Андрій Концевов отримав 200 балів у тесті з фізики (учитель Рудик Н.В.), та 200 - з історії (учитель Кузьмицька О. С.) (фото 1)
  • Ілля Кузьмицький має 200 балів у тестуванні з математики (учитель - Галик О. І.) (фото 2)

Вітаємо батьків, педагогів, а головне - розумних та наполегливих хлопців. Ваші здобутки вражають!


Azov Army

Новини по темі:

  • У Рівному розшукали загубленого 5-річного хлопчика

    23 06 2026, 18:09
    Про такий інцидент повідомляє патрульна поліція.
  • На Рокитнівщині оштрафували чоловіка, який побив собаку палицею

    23 06 2026, 17:32
    Про це повідомляє поліція області.
  • У Рівному оштрафували п'яного водія електросамоката

    23 06 2026, 16:12
    Про цей та інші випадки повідомляє патрульна поліція.
  • Великоолексинський ліцей вітає випускників, які отримали максимальні 200 балів на НМТ

    23 06 2026, 15:31
    Про це йдеться у соцмережах Великоолексинського ліцею.
  • Рівнянку оштрафували за порушення тиші

    23 06 2026, 14:52
    Про це повідомляє патрульна поліція.
  • Рівне проведе в останню дорогу Захисника Володимира Цимбалюка

    23 06 2026, 14:11
    Про цю трагічну новину повідомляє Рівненська міська рада.