Випалював деревне вугілля та забруднив 450 квадратних метрів землі: на Рівненщині судитимуть 19-річного чоловіка

Фото ілюстративне

За результатами досліджень, концентрація виявленої шкідливої речовини перевищує її вміст у фонових пробах ґрунту більш ніж у сім разів.

Слідчі встановили, що 19-річний житель села Воронки використовував комплекс піролізних печей для випалювання деревного вугілля на земельній ділянці сільськогосподарського призначення.

Унаслідок неналежного поводження з відходами виробництва рідкі смолисті речовини потрапили на поверхню ґрунту та забруднили земельну ділянку площею 450,0 кв. м.

За погодженням із прокуратурою слідчі повідомили фігуранту про підозру за ч. 1 ст. 239 Кримінального кодексу України.

Під час досудового розслідування підозрюваний визнав свою вину, сприяв слідству та відшкодував завдану шкоду.

Наразі досудове розслідування завершено, а обвинувальний акт скеровано до суду.

Санкція статті передбачає покарання у виді штрафу до 51 тисячі гривень, позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або обмеження волі на той самий строк.

Про це інформує відділ комунікації поліції в Рівненській області.


Azov Army

Новини по темі:

  • Смертельна ДТП на залізничному переїзді: водій маршрутки та регулювальник перебуватимуть під вартою

    04 07 2026, 18:00
    Сьогодні, 4 липня, суд обрав регулювальнику залізничного ...
  • У Рокитному зупинили п’яного водія: його оштрафували

    04 07 2026, 17:05
    Днями в селі Рокитне патрульні зупинили автомобіль Ford. ...
  • Рівненщина знову назавжди попрощалася з синами-воїнами

    04 07 2026, 16:01
    На Рівненщині провели в останню земну дорогу захисників У...
  • Рівне попрощалося з воїном Віталієм Остапчуком

    04 07 2026, 14:02
    Про цю трагічну новину повідомляє Рівненська міська рада.
  • Президент нагородив директора госпіталю Андрія Бурачика

    04 07 2026, 13:03
    Про це повідомляють у Рівненському Обласному Клінічному Г...