Вимушена еміграція: де шукати актуальну інформацію?

Фото ілюстративне

Через війну багато українців разом із сім'ями були вимушені покинути свої домівки та переїхати у інші країни: Польща, Німеччина, Молдова, Румунія, Латвія, Литва, Чехія тощо.

За кордоном усі вимушені переселенці зіткнулися із проблемами адаптації, пошуку житла та роботи, а також мають звикати до багатьох нових речей: спілкування іншою мовою, графіку роботи транспорту та різних служб… Окрім того, у кожній державі встановлюються та регулюються свої правила щодо українських біженців, за оновленнями яких також варто слідкувати.

Саме тому волонтери з українського простору взаємодопомоги Goodacity створили вебсайт для допомоги українцям за кордоном, на якій зібрали всю важливу інформацію для тих, хто був змушений виїхати з України та тимчасово проживати за кордоном.

Сайт https://ukraine.goodacity.org зручний та простий у користуванні, тут легко знаходити потрібну інформацію, структуровану по країнах: пошук житла та роботи, медичні послуги, оформлення документів та інші актуальні питання, з вирішенням яких стикаються наші земляки за кордоном. 

«Загалом ми зібрали та структурували інформацію по п’ятнадцяти європейських країнах: новини з офіційних джерел, гарячі телефонні лінії, Facebook-групи та Telegram-канали для допомоги та підтримки українців за кордоном, – зазначають волонтери Goodacity. Хочемо звернутися до них. Дорогі українці, котрі зараз не в Україні! Пам’ятайте, війна може лише тимчасово роз’єднати нас територіально, але ніколи не добереться до нашого вміння гуртуватися та допомагати один одному! Ми й далі продовжуватимемо збирати та опрацьовувати контент, який допоможе нашим землякам за кордоном, а ви поширюйте інформацію про нього!  Якщо ж ви володієте цікавою та корисною інформацією, яка допоможе співвітчизникам, напишіть нам через форму на сайті. Кожен із нас робить свій вклад у перемогу! Долучайтеся і ми разом створимо корисний контент для підтримки своїх співвітчизників!»
 


Будуємо за для майбутнього (Новина, низ)

Новини по темі:

 • Маленьку героїню з Рівненщини відзначив Президент України

  12 серпня 2022, 19:42
  Сьогодні, у День молоді, у Маріїнському палаці за участі ...
 • У поліції розповіли про стан водійки та пасажирки BMW, яка злетіла в кювет

  12 серпня 2022, 16:33
  Потерпілих у ДТП водійку і пасажирку госпіталізували до л...
 • Поліція розшукує шахрая

  12 серпня 2022, 15:08
  Білан Роман Сергійович, 15.01.1988 р.н., мешканець Рівного.
 • Змінив кухарський кітель на військовий: як молодь з Рівненщини захищає Україну

  12 серпня 2022, 14:15
  У День молоді розповідає пресслужба Рівненської ОДА.
 • На Рівненщині викрили міліціонера та спільників: розповсюджували метамфетамін

  12 серпня 2022, 13:37
  Інформує Департамент внутрішньої безпеки Національної пол...
 • Радивилівська громада прощалася з Героєм Максимом Гнатюком

  12 серпня 2022, 17:21
  Він був командиром механізованого відділення.