Вилучили психотропів на понад пів мільйона гривень: на Рівненщині судитимуть наркоделера

Фото ілюстративне

На Рівненщині завершили досудове розслідування щодо 26-річного жителя Костополя, якого обвинувачують у збуті особливо небезпечних психотропних речовин в особливо великих розмірах.

Зловмисник уже був раніше судимий за скоєння майнових злочинів. Однак, на шлях виправлення не став та, перебуваючи на іспитовому терміні, повторно вчинив кримінальне правопорушення. Тепер йому загрожує до 12 років позбавлення волі.

Досудовим розслідуванням встановлено, що 26-річний фігурант отримував посилки з PVP через одну з логістичних компаній, розфасовував речовину та робив закладки на території Костополя. Фото з геолокацією передавав адміністратору чату, який оприлюднював їх на сайті для покупців.

27 квітня працівники управління боротьби з наркозлочинністю спільно з місцевими оперативниками зупинили дилера, який щойно забрав посилку з 409 грамами психотропу.

Крім того, поліцейські викрили 8 місць, де зловмисник встиг зробити закладки.

У ході невідкладного обшуку за місцем проживання 26-річного костопільчанина правоохоронці виявили два пакетики з психотропом, канабіс, пристрій для вживання наркотиків, електронні ваги та 400 порожніх фасувальних пакетиків.

Вартість заборонених речових, вилучених під час слідчих дій, за цінами "чорного" ринку становить понад 540 тисяч гривень.

Слідчі ВП №2 (м.Костопіль) затримали збувача психотропу в порядку ст.208 КПК України та за процесуального керівництва прокуратури повідомили йому про підозру у вчинені злочинів, передбачених ч. 3 ст. 307 (незаконне придбання та зберігання з метою збуту особливо небезпечних психотропних речовин, в особливо великих розмірах); ч. 1 ст. 309 (незаконне придбання та зберігання наркотичних засобів без мети збуту); ч. 2 ст. 307 (незаконне придбання та зберігання з метою збуту особливо небезпечних психотропних речовин, вчинене повторно) КК України.

Суд обрав йому запобіжний захід у виді тримання під вартою із правом внесення застави, яким він скористався.

Досудове розслідування завершено: матеріали кримінального провадження скеровані до суду.

Про це інформує відділ комунікації поліції Рівненської області.


Azov Army

Новини по темі:

  • Що потрібно для старту сезону: чек-лист інструментів, насіння та засобів для саду й городу

    10 08 2026, 14:03
    Весна — це сигнал до активних робіт у саду й городі, а що...
  • «Не віриться, що його немає»: колеги згадують лікаря Дмитра Сисонюка

    10 08 2026, 13:33
    У Рівному 9 серпня попрощалися із 43-річним військовослуж...
  • Три велосипеди та інструменти: у Рівному чоловік обікрав автомобіль

    10 08 2026, 12:59
    8 серпня до поліції надійшло повідомлення 40-річного рівн...
  • У п'яти громадах Рівненщини проведуть безкоштовні обстеження на туберкульоз, ВІЛ та гепатити

    10 08 2026, 12:04
    Про це інформує Рівненський обласний центр контролю та пр...
  • 23-річного офіцера із Рівненщини нагородили орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня

    10 08 2026, 11:30
    Владислав Мацько із Корця розпочав військовий шлях ще у 2...
  • Ще 57 дронів для захисників: Рівне оголосило закупівлю на 8,6 млн гривень

    10 08 2026, 10:56
    Про це повідомила Рівненська міська рада.