Відома рівнянка створює в Іспанії ведмедиків у техніці амігурумі, розповідаючи у такий спосіб світові історії війни

Фото ілюстративне

Відома у Рівному піарниця та режисерка Руслана Броновицька долучилася в Іспанії до нового соціального проекту AMOAMI, головною метою якого є донесення до світової спільноти інформації про війну в Україні.

Серед учасниць проекту ще одна майстриня з Рівненщини, мама трьох дітей Антоніна Шеремета.

Понад 50 українських жінок в Іспанії, Швейцарії та Франції, які були змушені тікати за кордон, рятуючи своїх дітей від війни, в’яжуть дитячі іграшки та розповідають про війну в Україні. Проект започаткували в Мадриді. Автором ідеї став підприємець Рафаель Дж. Алькайде, а майстриня Ріта Руїс розробила схему в’язаної гачком ведмедиці на ім’я Оксі, яка має комірець, оздоблений традиційною українською вишивкою.

Ведмедик для проекту був обраний не випадково. Адже саме ведмедик - найулюбленіша у світі дитяча іграшка. Залучаючи українських майстринь до створення в’язаних ведмедиків, розробники проекту мають на меті емоційно та фінансово їх підтримати.

Усі кошти від продажу іграшок направляють на оплату праці майстринь та на придбання матеріалів, щоб можна було залучити якомога більше українських жінок до цього соціального проекту. Понад 200 ведмедиків, створених українськими майстринями уже обіймають дитячі ручки в Австралії, США, Швеції, Франції, Швейцарії та, звісно в Іспанії. Кожного в’язаного ведмедика надсилають з листівкою від української майстрині, в якій вона розповідає власну історію війни.  

“AMOAMI - це надзвичайно важливий проект. Коли ти в’яжеш, ти заспокоюєшся, впорядковуєш свої думки. Адже жінкам-біженцям часто дошкуляє почуття провини за те, що вони покинули Україну, їх часто огортає величезний сум за власним домом, і на жаль, він в Україні залишився не у всіх. Створення ведмедиків дає їм розуміння того, що і перебуваючи за кордоном вони тримають свій фронт, вони також роблять свій внесок у наближення перемоги. Їх історії читають в соцмережах, їх історії читають усі, хто купує ведмедики своїм дітям. А це дуже важливо. Саме тому, я не лише в’яжу ведмедики у цьому проекті. На волонтерських засадах я ініціювала промоцію AMOAMI, адже добре розумію, наскільки важливо щодня, щохвилини нагадувати світові про те, що в Україні йде війна, що потрібно допомагати Україні боротися зі злом, ім’я якого росія”, - розповідає Руслана Броновицька.

“Цінність проекту полягає в тому, щоб привернути увагу до важливості підтримки України через місяці після початку війни”, - зазначає його автор Рафаель.

Сьогодні творці проекту ведуть переговори про створення нових спільнот в'язальниць у Німеччині, Польщі, Чехії та Румунії. Після завершення війни планують допомагати у відбудові України, масштабуючи проект AMOAMI та створюючи інші моделі іграшок.

https://www.instagram.com/amoami.design/

https://www.facebook.com/amoami.design


На Щасливому (Запис низ)

Новини по темі:

 • Завтра на Рівненщині очікують грозу

  01 06 2023, 22:13
  Про це повідомляє ГУ ДСНС у Рівненській області.
 • На Рівнещині з'явилося ще одне затишне місце для відпочинку (ВІДЕО)

  01 06 2023, 19:41
  Це чудове місце для родинного та відпочинку з друзями.
 • У Дубні зупинили авто з "сюрпризом"

  01 06 2023, 19:04
  Про це повідомляє Патрульна поліція Рівненської області.
 • В Органному залі відбувся пісенний розмай «Дітям – мирне небо» (ФОТО)

  01 06 2023, 18:25
  Це спільний проєкт Національної всеукраїнської музичної с...
 • У Рівному викрили полковника та спільників на розкраданні коштів виділених на ремонт казарми

  01 06 2023, 17:23
  За даними слідства, посадовець, як голова тендерного комі...
 • Йдемо на рекорд : 350 учасників брали участь у благодійному забігу на підтримку ЗСУ (ФОТО)

  01 06 2023, 17:10
  Забіг сміливих «BRAVE» проходив вже 37-ий раз. Це другий...
 • У Рівному погасили блок поштових марок, присвячений дітям

  01 06 2023, 16:19
  У блок входить сім поштових марок, листівка та конверт.