Сьогодні, 9 жовтня, на центральному майдані у Рівному попрощалися із захисником Сергієм Нікітіним. Він стояв на сторожі свободи України і в АТО, і в час повномасштабного вторгнення, повідомляють у пресслужбі Рівненської міської ради.
Сергій Нікітін народився 16 жовтня 1974 року в Рівному. Закінчив Рівненський ліцей №15, а за тим – Українську державну академію водного господарства за спеціальністю «Механізація гідромеліоративних робіт», потім – Київський інститут інтелектуальної власності і права. Працював експертом у компанії «Експерт-Рівне», «Автогума-Сервіс» та товаристві «Камаз-Транс-Сервіс».
«У 2015 році Сергія мобілізували до служби в зоні проведення антитерористичної операції. Служив рік командиром інженерної роти, звільнився у 2016 році. А вже на початку березня 2022 року добровольцем повернувся до лав Збройних сил України, знову ж в інженерну роту. Отримав звання капітана. Він дуже беріг солдат, був для них, насправді, наче батько, піклувався про них, і вони Сергія дуже поважали», - розповідає батько захисника Валерій.

За роки служби Сергій удостоєний багатьох нагород: відзнака Президента за участь в Антитерористичній операції, відзнака Президента «За оборону України», нагрудний знак «Хрест «Військова честь», який йому вручав Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний.

7 жовтня 2024 року капітан Сергій Нікітін помер у лікарні. 16 жовтня Сергію мало виповнитися 50 років. У нього залишилися двоє дорослих доньок.

Поховали його на кладовищі «Нове».
Щирі співчуття рідним і близьким! Вічна пам'ять і шана Герою України!