Від травм у лікарні помер водій мотоцикла, який скоїв ДТП на Сарненщині

Фото ілюстративне

Дорожньо-транспортна пригода сталася 22 липня близько 18:30 у селі Великі Озера колишнього Дубровицького району. Про потерпілих у ній до поліції повідомили медики.

Слідчо-оперативна група встановила, що на вулиці Бегми керманич мотоцикла не впорався із керуванням, внаслідок чого допустив самопадіння. Однак, до приїзду «швидкої» та поліції поки невстановлені слідством особи забрали транспортний засіб.

Внаслідок ДТП 33-річного керманича, жителя Великих Озер, доставили до медзакладу із запахом алкоголю, черепно-мозковою травмою, забоєм головного мозку, внутрішньо-черепною гематомою, переломом ключиці та кісток носа. Його госпіталізували у реанімацію та в подальшому транспортували на лікування в обласний центр. Втім, травми виявились несумісні із життям — п’ятого серпня він помер.

Потерпілий пасажир двоколісного, 43-річний односелець, у якого теж виявили алкогольне сп'яніння, ЗЧМТ, струс головного мозку, перелом кісток носа та множинні забої від госпіталізації відмовився та втік із лікувального закладу.

Обоє учасників ДТП були без мотошоломів.

За фактом порушення правил безпеки дорожнього руху слідчі ВП №1 (м. Дубровиця) розпочали досудове розслідування за частиною 1 статті 286 КК України. Втім, після смерті керманича двоколісного кримінальне провадження перекваліфікували на частину 2 статті 286 КК України.

Поліцейські встановлюють обставини мотопригоди та місце знаходження двоколісного транспортного засобу.

Поліція Рівненщини


Azov Army

Новини по темі:

  • Рівне проведе в останню дорогу Захисника Романа Орешняка

    24 08 2026, 18:48
    Про це повідомляє Рівненська міська рада.
  • На Рівненщині чоловік напав на продавчиню, бо та не продала алкоголь

    24 08 2026, 18:08
    Про такий інцидент повідомляє поліція області.
  • Серед звільнених сьогодні з ворожого полону українських військових є двоє земляків з Рівненщини

    24 08 2026, 17:25
    Нагадаємо, сьогодні, 24 серпня, 10 українських воїнів пов...
  • У Рівному освятили ікони на бронеплитах, які передадуть принцу Гаррі та керівництву Invictus Games

    24 08 2026, 16:44
    23 серпня 2026 року, у День Державного Прапора України, у...
  • Минула друга річниця з дня загибелі захисника України з Гощанщини Миколи Новосада

    24 08 2026, 15:23
    Про це повідомили у Гощанській селищній раді.