У Рівному презентували оновлений проєкт Дія.Освіта, де можна безкоштовно опанувати понад півсотні популярних професій.
До заходу, що відбувся у центрі Дія.Бізнес I Рівне , долучилися як роботодавці,так і шукачі роботи.
Як розповіла через скайп-зв'язок менеджер проєкту Руслана Коренчук, у травні Міністерство цифрової трансформації України запустило оновлену платформу, де є 50 нових освітніх серіалів і стільки ж інтерактивних симуляторів - https://osvita.diia.gov.ua/courses .
«Проєкт пропонує дізнатись більше про професію дизайнера, SMM та SEO-спеціалістів, майстра з поклейки шпалер, кондитера, а також прослухати базовий курс підприємця. У разі складання тесту високого рівня є можливість отримати сертифікат, а також ознайомитися із каталогом вакансій у своєму регіоні. Відтак одразу працевлаштуватися», - розповіла Руслана Коренчук.
На платформі для школярів та студентів є профорієнтаційні тести. А для переселенців та решти охочих – можливість зробити перший крок до нових навичок. Це також працює і як механізм підвищення кваліфікації.
