Верес програв Металісту і втратив шанс на перемогу у Winter Cup

Фото ілюстративне

Ведучи у рахунку по ходу матчу, Верес поступається Металісту і втрачає шанси на перемогу у Winter Cup, повідомляють на сайті клубу.

Аби зберегти шанси на перемогу у першому турнірі Winter Cup рівненський Верес у другому турі змагань повинен був будь-що обігрувати лідера чемпіонату Першої ліги - харківський Металіст.

Перший у зустрічі гольовий момент, втім, створили саме харків’яни. Артем Кичак помилився на виході. На підборі першим був Пейшото, але перекидаючи голкіпера, перекинув і ворота.

Верес відповів ближче до екватора першого тайму. Геннадій Пасіч з потужно пробивав з лівого флангу, але прямо по центру воріт - м‘яч став легкою здобиччю голкіпера.

Далі відбулися обопільні гострі розіграші стандартів.

Металіст розіграв кутовий з правого флангу, Демченко пробивав метрів з дванадцяти, але Артем Кичак, хоча і з труднощами, м'яч забрав у руки.

А біля протилежних воріт вже голкіпер Металіста зіграв кулаками на виході, а удар-добивання від Геннадія Пасіча вийшов неточним.

Найреальніший до перерви гольовий шанс у складі Вереса втратив Сергій Панасенко. Він пробив у голкіпера після класного відбору і загострюючої передачі від Владислава Крейди. Перший тайм - 0:0.

Друга половина гри стартувала зі швидкого голу рівнян. Жирайр Маргарян ідеально виконав навіс з лівого флангу, а Ігор Солдат у стрибку головою класно пробив у верхній кут воріт суперника! Металіст - Верес - 0:1!

Шкода, але не пройшло і трьох повних хвилин, як рахунок став рівним.

Не порозумілися захисник і голкіпер нашої команди. Ігор Солдат віддавав верхову передачу  назад на Кичака, Артем вийшов далеко і м'яч опинився у воротах - 1:1

Знову вивести Верес вперед в рахунку міг Віталій Дахновський, але не реалізував вихід тет-а-тет із голкіпером Металіста.

Не забиваємо ми - забивають нам. Валерій Кучеров сфолив у штрафному майданчику, а Балулі чітко виконав пенальті - 1:2.

Далі Юрій Вірт виконав ряд замін. І це могло врятувати Верес від поразки. Свіженький Сергій Петько пробивав метрів з одинадцяти після передачі з правого флангу, але не влучив у площину воріт.

У підсумку Верес знову програє на турнірі, ведучи в рахунку. Рівняни втрачають шанси на перемогу у Winter Cup.