Велосипедисти здолали 30-кілометрову дистанцію за ... півтори години (+фото)

Фото ілюстративне

Нещодавно відбувся велопробіг Кузнецовськ - Володимирець у підтримку фестивалю «Бурштиновий шлях».

Нещодавно відбувся велопробіг Кузнецовськ - Володимирець у підтримку фестивалю «Бурштиновий шлях».

Його мета – пропагування дбайливого ставлення до довкілля та популяризація здорового способу життя. Серед учасників велопробігу більшість – працівники РАЕС.

Близько 50 спортсменів здолали 30-кілометрову дистанцію за півтори години. Робили дві зупинки. Першу – у селі Олізарка біля природного джерела – попити студеної води, другу – неподалік Володимирця у селі Довговоля. У районному центрі до колони приєдналися ще декілька велосипедистів.

Варто зауважити, що участь у велопробігу брали як досвідчені велосипедисти, так і початківці, в тому числі і діти. Наснаги учасникам впродовж практично усього маршруту додавали місцеві мешканці, які виходили на вулиці та оплесками й вигуками підбадьорювали велосипедистів. Відтак фінішували у повному складі.

"Мені дуже приємно, що так багато людей відгукнулися на цю акцію", - говорить генеральний директор РАЕС Павло Павлишин. – "Я сам дуже люблю велосипедний спорт. А наш край щонайкраще пристосований до велосипедних прогулянок і туризму. Тут красива природа, багато озер. Сподіваюся, що наступного року ми відкриємо кілька туристичних маршрутів. Гадаю, це буде популярним. Адже люди у великих містах хочуть простого відпочинку з рідними і друзями на природі. Ми всіляко будемо це підтримувати".

Юлія ДОМАНСЬКА 


Azov Army

Новини по темі:

  • На Чернігівщині загинув 45-річний Захисник із Сарненської громади Микола Паньковець

    30 08 2026, 17:03
    Сарненська громада знову у скорботі. На щиті повертається...
  • У Вараській громаді родинам загиблих Захисників вручили посмертні відзнаки та державні нагороди

    30 08 2026, 16:05
    У День пам’яті захисників України, які загинули в боротьб...
  • На Рівненщині за добу рятувальники ліквідували 17 пожеж

    30 08 2026, 15:03
    Упродовж доби на Рівненщині рятувальники ліквідували 17 п...
  • Ні дня без вандалів: невідомі понищили упорядковане узбіччя уздовж вулиці Степана Бандери

    30 08 2026, 14:00
    Про це повідомляє КП «Рівненський міський трест зеленого ...
  • На Рівненщині вдев’яте відбувся забіг «Шаную воїнів, біжу за Героїв України»

    30 08 2026, 13:01
    Вчора, 29 серпня, на Рівненщині відбувся пам’ятний забіг ...
  • На Рівненщині патрульні допомогли двом людям, які могли заподіяти собі шкоду

    30 08 2026, 12:05
    Патрульні Рівненщини двічі за кілька днів допомогли людям...