Великоолексинський ліцей вітає випускників, які отримали максимальні 200 балів на НМТ

Фото ілюстративне

Про це йдеться у соцмережах Великоолексинського ліцею.

Так, учень 11-го класу Арсен Пашко має результат 200 балів з математики та фізики. Його підготували вчителі Тетяна Іванівна Костюк та Юрій Олександрович Головко.

А ліцеїстка Софія Кушнірчук отримала 200 балів з англійської мови. Її вчителька — Тетяна Валерівна Ліпяніна.

"Ваші досягнення є гордістю для батьків, учителів та всієї шкільної родини. За кожним балом стоять години підготовки, віра у власні сили та невтомна праця", - кажуть у навчальному закладі.


Azov Army

Новини по темі:

  • У Рівному розшукали загубленого 5-річного хлопчика

    23 06 2026, 18:09
    Про такий інцидент повідомляє патрульна поліція.
  • На Рокитнівщині оштрафували чоловіка, який побив собаку палицею

    23 06 2026, 17:32
    Про це повідомляє поліція області.
  • У Рівному оштрафували п'яного водія електросамоката

    23 06 2026, 16:12
    Про цей та інші випадки повідомляє патрульна поліція.
  • Великоолексинський ліцей вітає випускників, які отримали максимальні 200 балів на НМТ

    23 06 2026, 15:31
    Про це йдеться у соцмережах Великоолексинського ліцею.
  • Рівнянку оштрафували за порушення тиші

    23 06 2026, 14:52
    Про це повідомляє патрульна поліція.
  • Рівне проведе в останню дорогу Захисника Володимира Цимбалюка

    23 06 2026, 14:11
    Про цю трагічну новину повідомляє Рівненська міська рада.