В козацькому таборі "Гайдамаки" усі козаки – на вухах. Останні кілька днів там ламали голови - як назвати новонароджену кобилку.
Вона з’явилась на світ минулої суботи. Зрештою, ім’я таки обрали. Назвали Мартою (з гр. Martha — жіноче ім`я, від арамейського Martâ - "пані", "володарка"). Мама Лиска теж не знаходить собі місця від щастя.
Тож, запрошуємо усіх на оглядини!
Також запрошую усіх рівнян відвідати сайт нашого табору: http://gaydamaki.com.ua/
Олександр ДЖИГИРЕЙ
