В Рівненському військовому госпіталі готуються до коронавірусу

Фото ілюстративне

У військово-медичних закладах Міноборони розроблені алгоритми дій в умовах суворого протиепідемічного режиму. У Рівненському госпіталі тренування медиків проводять не менш як двічі на рік на базі інфекційного відділення. Відпрацьовують імовірні сценарії дій медперсоналу під час поодиноких або групових випадків захворювань, викликаних особливо небезпечними інфекціями.

– В умовах навчання від моменту виявлення першого хворого й отримання сигналу і до одужання та виписки крайнього відбувається повна перепрофілізація військово-медичного закладу,-  розповідає начальник інфекційного відділення капітан медичної служби Ольга Юрчук.– Наше відділення перепрофілюється у госпітальне, де перебуватиме хворий, і провізорне – для інших імовірних хворих із подібними випадками. У такому режимі весь шпиталь починає працювати на недопущення розповсюдження захворювання і поділятиметься на зони: суворого режиму та обмеження.

Тут відпрацьовується етап евакуації хворого від моменту виявлення до транспортування. Відбуваються і практичні заняття з одягання-знімання захисних костюмів для медперсоналу. Військові лікарі використовують один з чотирьох наявних типів костюмів, які мають дев’ять елементів: натільну білизну, халат, фартух, нарукавники, чоботи, бахіли, респіратор, маску, окуляри.

Результатами дій підлеглих начальник Рівненського військового госпіталю підполковник медичної служби Тимофій Кульчицький задоволений. За його словами, колектив інфекційного відділення – серед кращих у закладі. Для вищої ефективності нещодавно проведено розмежування відділення на два підрозділи – палати з повітряно-крапельними й з кишковими інфекціями. Тут є все необхідне, зокрема шафа невідкладної допомоги, дефібрилятор, киснева апаратура. Інфекційне відділення, як і передбачено, відокремлене від інших.


На Щасливому (Запис низ)

Новини по темі:

 • Фотографиня показала неймовірні фото весни у Рівному

  31 03 2023, 18:30
  Усі фото - робота рівненської фотографині Дежі Брют.
 • У аптеках Рівного - черги пацієнтів через ліки, які будуть продаватись за рецептом з 1 квітня

  31 03 2023, 17:34
  У Рівному до міських аптек вишикувались черги зі схвильов...
 • Вихідних на Великдень не буде: як відпочиватимуть рівняни у квітні

  31 03 2023, 17:01
  У квітні в Україні будуть відзначати Великдень та Вербну ...
 • У Рівному у костел привезуть унікальну копію ікони Матері Божої

  31 03 2023, 16:11
  Оригінал на даний момент зберігається у Польщі.
 • 9 випадків сказу серед тварин зафіксували у Рівненській області з початку цього року

  31 03 2023, 15:49
  Про це повідомляє Рівненська ОДА Як зазначається, захвор...
 • Викриття нових схем, які працювали у колонії

  31 03 2023, 14:32
  Жертвами зловмисників наразі стали 7 громадян, які відда...