Автопригода сталася близько півночі 2 червня цього року. Тоді мешканець Здовбицької громади, керуючи автомобілем марки «BMW», не вибрав безпечної швидкості, не впорався з керуванням та на проспекті Незалежності збив пішохода, який переходив дорогу по нерегульованому пішохідному переході. Після вчинення ДТП водій з місця пригоди втік, його того ж дня розшукали правоохоронці.
Потерпілий – 70-річний мешканець Острога, від отриманих травм через тиждень помер у лікарні.
Винуватець ДТП свою вину визнає лише частково.
Досудове розслідування проводили слідчі СВ ВП №3 (м. Острог) ГУНП в Рівненській області.
Санкція статей передбачає максимальне покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 8 років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до 3 років.
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
