Перспективи та можливості громад: у Луцьку відбувся масштабний форум щодо децентралізації (фото)

Фото ілюстративне

У замку Любарта у Луцьку 25 вересня зібрались представники місцевого самоврядування Волині, аби обговорити проблеми та перспективи децентралізації, а також поділитись досвідом. Організували зустріч лідера партії «За Майбутнє» на чолі з Ігорем Палицею. 

У замку Любарта у Луцьку 25 вересня зібрались представники місцевого самоврядування Волині, аби обговорити проблеми та перспективи децентралізації, а також поділитись досвідом. Організували зустріч лідера партії «За Майбутнє» на чолі з Ігорем Палицею. 

На подію зібрались народні депутати, міські голови, керівники громад від партії «За Майбутнє», активісти та прихильники політсили.

Обгорання складалось з кількох етапів. Зокрема зі сцени йшлось про успіхи та виклики реформи децентралізації в контексті розвитку громад Волині, практичні аспекти реформи децентралізації та виклики, які стоять перед громадянами сьогодні. Крім того, представники Хмельницької, Тернопільської, Львівської та Одеської областей поділились позитивним досвідом механізмів переходу від депресивної до успішної громади. Останнім блоком презентували діяльність «Жіночого руху «За Майбутнє». 

Спікерами були нардепи Ігор Палиця, Степан Івахів, Ірина Констанкевич, Ігор Гузь, а також представники місцевої влади, які на досвіді своєї роботи поділились успіхами та невдачами щодо децентралізації. 

«Безперечно, децентралізація суттєво посилила можливості та роль громад у житті країни. Але її темпи впровадження в кожній області різні. Багато залежить від місцевого самоврядування, тому саме на місцевому рівні потрібно об’єднуватися та реалізовувати важливі для територій проєкти. Яскравий приклад успішної децентралізації — Волинська область. Сьогодні Луцьк посідає друге місце в списку найкомфортніших міст України. Це є результатом роботи місцевої влади, більшість якої складають представники партії «За Майбутнє», — сказав лідер партії Ігор Палиця.

За підсумками форуму народні депутати вийшли на брифінг до журналістів. Окрім запитань, які торкались безпосередньо форуму народні депутати коментували питання щодо ринку землі, податкового навантаження на місцеві бюджети, а також співпраці на міжнародній арені. 


Будуємо за для майбутнього (Новина, низ)

Новини по темі:

 • Деталі ДТП на Соборній: травмувалась неповнолітня

  19 серпня 2022, 19:50
  У Рівному внаслідок ДТП травмувалася неповнолітня.
 • У центрі Рівного зіткнулись два автомобілі (Фото)

  19 серпня 2022, 19:35
  19 серпня о 18:32 на спецлінію "101" надійшло повідомленн...
 • У Рівному художник малює мурал, присвячений бійцям Азову (Відео)

  19 серпня 2022, 18:05
  Роботу над муралом пам'яті рівненських бійців полку Азов ...
 • На Рівненщині в шести громадах відкрили поліцейські станції

  19 серпня 2022, 17:11
  Поліцейські у тісній співпраці із обласної владою, органа...
 • У Рівному затримали чоловіка, який завдав ножового поранення іншому

  19 серпня 2022, 15:34
  62-річний житель обласного центру перебуває в ізоляторі т...