У Здовбицькій громаді «Сади Перемоги» принесли врожай

Фото ілюстративне

Жителі Здовбицької громади, що у Рівненському районі, ще весною долучилися до ініціативи «Сади Перемоги». Сьогодні ж вже зібрали зернові, цибулю, часник та картоплю. На черзі - морква та буряк. Як зазначають жителі громади, врожай виявився більшим, ніж очікували, пише пресслужба Рівненської ОДА.

«Здовбицька громада об’єднує 15 сіл. Люди дуже згуртовані й підтримують важливі ініціативи. Цьогоріч завдяки «Садам Перемоги» ми забезпечимо продукцією незахищені верстви населення, також передамо вирощене шкільним та дошкільним закладам освіти громади. Також підтримаємо українців на деокупованих територіях та внутрішньо переміщених осіб», - розповіла голова тергромади Тетяна Тимощук.

Нагадаємо, що Всеукраїнська кампанія «Сади Перемоги» спрямована на ефективне використання кожного клаптика землі для вирощування овочів, зернових, плодових дерев заради недопущення продовольчої кризи. Ініціатива впроваджена у співпраці Міністерства розвитку громад, закордонних справ та Мінагрополітики.


Azov Army

Новини по темі:

  • У Рівному відкрили меморіальну дошку на честь загиблого Героя – Павла Стрілецького

    05 06 2026, 15:54
    Сьогодні, 5 червня, на фасаді Рівненської гімназії №10 ві...
  • У Рівному традиційно проведуть мовчазну акцію «Світло пам’яті»

    05 06 2026, 13:27
    Сьогодні, 05 травня, у Рівному проведуть мовчазну акцію «...
  • Ховали PVP у дезодорантах і шампунях: трьом варашівцям винесли вирок

    05 06 2026, 12:45
    У Рівному засудили трьох жителів Вараша за постачання пси...
  • На Запорізькому напрямку загинув військовий із Сарненської громади Андрій Силка

    05 06 2026, 11:38
    На Запорізькому напрямку під час виконання бойового завда...
  • На Рівненщині судитимуть 16-річного юнака за крадіжку мотоцикла

    05 06 2026, 11:00
    За незаконне заволодіння мотоциклом перед судом постане н...