У Здолбунівському музеї відкрили оновлене підземелля (ФОТО, ВІДЕО)

Фото ілюстративне

У п'ятницю, 4 жовтня, у Здолбунівському краєзнавчому музеї відбулося відкриття експозиції «Колишня В'язниця», повідомляють у Здолбунівській міській раді.

У підземеллях музею відкрили унікальну експозицію, присвячену моторошним подіям терору та репресій, які відбувалися на Здолбунівщині в першій половині ХХ століття. 

Архівні документи, зафіксовані свідчення очевидців й інші артефакти розповідають про трагічну історію тоталітарних режимів через долі реальних людей. Відвідувачі можуть побачити написи на стінах камер, залишені ув'язненими, а також почути свідчення тих, хто пережив ці жахливі часи.

Експозицію створювали команда працівників та волонтерів на чолі з в.о. очільника музею Олександром Чижевським.


Azov Army

Новини по темі:

  • У Квасилові в кота виявлено сказ

    04 06 2026, 17:43
    Про це повідомляє Рівненська міська рада.
  • Рівненський лікар-рентгенелог приписував вигадані діагнози військовим

    04 06 2026, 16:20
    Про це повідомляє Департамент внутрішньої безпеки Націона...
  • КАТП 1728 запрошує дітей на екскурсії до Центру управління відходами

    04 06 2026, 15:42
    Про це повідомляє Рівненська міська рада.
  • Незалежні фахівці контролюватимуть внутрішній аудит у Рівненській ОДА

    04 06 2026, 14:21
    У Рівненській ОДА запрацював аудиторський комітет за учас...