У Вараші затримали чоловіка, який ледь не вбив незнайомця

Фото ілюстративне

Наніс ножем удар у спину: підозрюваного в тяжкому злочині затримали поліцейські у Вараші

Вирішується питання про обрання 35-річному зловмиснику запобіжного заходу. За скоєне йому може загрожувати від 5 до 8 років за ґратами.

Про ножове поранення чоловіка в мікрорайоні Північний до поліції о 01:15 сьогодні, 23 лютого, повідомили медики. На місце події негайно прибула слідчо-оперативна група Вараського РВП.

Як встановили поліцейські, 35-річний місцевий житель у стані сп’яніння прийшов на АЗС по цигарки. Там у нього на ґрунті раптово виниклих неприязних стосунків виник конфлікт із 21-річним варашівцем, який був зі своїми двома знайомими. Сутичка переросла у бійку, під час якої старший завдав удар ножем у спину молодшому.

Потерпілого із проникаючим ножовим пораненням задньої поверхні грудної клітки госпіталізували. Після проведеного оперативного втручання його життю наразі нічого не загрожує. За результатами огляду місця події поліцейські вилучили необхідну слідову інформацію, зокрема і знаряддя злочину — розкладний ніж.

Під час затримання зловмисник поводився неадекватно та агресивно. Огляд у медзакладі на стан алкогольного сп'яніння показав 0,9 проміле. Крім того, в нього відібрали біологічні зразки для перевірки на стан наркотичного сп'яніння.

За фактом умисного тяжкого тілесного ушкодження слідчі Вараського РВП розпочали досудове розслідування за ч.1 ст.121 Кримінального кодексу України.

Зловмисник поміщений в ізолятор тимчасового тримання в порядку ст.208 КПК України та за процесуального керівництва прокуратури йому повідомили про підозру. Слідчі скерували до суду клопотання про обрання підозрюваному запобіжного заходу у виді тримання під вартою. Слідчі дії тривають.


Azov Army

Новини по темі:

  • Понад півтора року вважався зниклим безвісти: на Рівненщині попрощалися із воїном

    20 07 2026, 09:49
    Понад півтора року рідні Едуарда Якубовича сподівалися на...
  • У Дубні дерево впало на легковик під час негоди

    20 07 2026, 09:10
    Негода, яка вирувала ввечері 19 липня на Рівненщині, наро...
  • До метра води: у Рівному через зливу підтопило цокольне приміщення будинку

    20 07 2026, 08:36
    Сильні опади, які пройшли у Рівному ввечері 19 липня, при...
  • Небайдужі рівняни допомогли врятувати дезорієнтованого пенсіонера

    19 07 2026, 18:04
    Завдяки небайдужості перехожих та оперативним діям патрул...
  • Назавжди 47: раптово помер колишній заступник начальника ГУНП в Рівненській області Сергій Волков

    19 07 2026, 17:05
    Передчасно обірвалося життя пенсіонера ОВС Сергія Волкова...
  • На Рівненщині зіткнулися вантажівка та два мотоцикли: травмувався 17-річний хлопець

    19 07 2026, 16:02
    Учора, 18 липня, близько 20:40 до поліції надійшло повідо...
  • У Рівному водійка Audi врізалася в магазин

    19 07 2026, 15:04
    Після зіткнення з фасадом магазину патрульні помітили у в...