У Сарнах та Рівному провели в останню дорогу полеглих захисників України

Фото ілюстративне

На Рівненщині попрощались із воїнами - Олексієм Аврамишиним із Сарн та Максимом Логіновим із Рівного.

Олексій Аврамишин народився 16 серпня 1988 року в місті Сарни. 27 серпня 2024 року чоловік став на захист України. Олексій проходив службу у складі 17-ї окремої важкої механізованої бригади на посаді старшого стрільця-оператора. 17 листопада 2024 року під час виконання бойового завдання військовослужбовець зник безвісти. 3 червня 2026 року стало відомо - що за результатами ДНК-експертизи підтверджено загибель воїна.

Максим Логінов народився 10 травня 1982 року у Рівному. В молодості чоловік проходив строкову службу. У листопаді 2024 року Максим приєднався до лав Збройних Сил України.

16 березня 2025 року 42-річний солдат загинув під час виконання бойового завдання в курській області. Тривалий час воїн вважався зниклим безвісти. Лише нещодавно тіло Максима ідентифікували та передали рідним для гідного поховання.

Вічна пам’ять захисникам!


Azov Army

Новини по темі:

  • Настільні ігри та спілкування: у Рівному відбудеться молодіжний пікнік

    05 06 2026, 10:21
    Рівненська молодіжна бібліотека запрошує на ігровий пікні...
  • У Сарнах та Рівному провели в останню дорогу полеглих захисників України

    05 06 2026, 09:39
    На Рівненщині попрощались із воїнами - Олексієм Аврамишин...
  • У Рівному роботи захисників стали лотами благодійного аукціону

    05 06 2026, 09:00
    На благодійному аукціоні в Рівному продали картини військ...
  • У Квасилові в кота виявлено сказ

    04 06 2026, 17:43
    Про це повідомляє Рівненська міська рада.
  • Рівненський лікар-рентгенелог приписував вигадані діагнози військовим

    04 06 2026, 16:20
    Про це повідомляє Департамент внутрішньої безпеки Націона...