Сьогодні у Рівному через негоду на маршрути не вийшли усі тролейбуси.
Через намерзання льоду на електродроти у Рівному на маршрути не вийшли всі тролейбуси. Як повідомив Чарівне.інфо начальник КП "Рівнеелектротранс" Степан Загиней, у таких умовах техніка працювати не може. Тролейбусники до роботи готові, на маршрут вийдуть одразу, як тільки лід розстане і дроти почнуть пропускати напругу.
ЧаРівне. інфо бажає усім гарного дня та відсутності проблем із транспортом при такій "чарівній" погоді.

Степан ПЕТРУЛЯ
