В неділю, 28 листопада, рівненські волонтери організували благодійний обід для людей, що опинились у складних життєвих обставинах. Ініціатива не нова. Гарячі страви в холодну пору - вже традиція. Влаштовують її на вулиці у районі Пивзаводу.
«Сьогодні, в таку дощову погоду, ми зігрівали людей гарячою картопелькою з м’ясом, салатом, бутербродами, хлібом, гарячим чаєм, печивом та яблучками. Також традиційно роздали теплий одяг, який Ви жертвуєте протягом тижня», – йдетьс у дописі на сторінці “Торбинка добра”.

Грошей волонтери не збирають принципово, а от від допомоги продуктами чи теплим одягом не відмовляться.

Завжди є потреба у продуктах, з яких можна приготувати гарячі страви, в овочах для салатів, в смаколиках до чаю, хлібі, ковбасі для бутербродів, завжди актуальний одноразовий посуд. Також є потреба в теплому одязі для дорослих, а особливо в теплому взутті великих розмірів.
Щоб долучитись, пишіть у групу Торбинка добра.






