У Рівному водія оштрафували за проїзд на червоне світло

Фото ілюстративне

У Рівному мотопатрульні притягнули до відповідальності водія автомобіля Peugeot, який проїхав регульоване перехрестя на заборонений сигнал світлофора.

Порушення правил дорожнього руху інспектори зафіксували на перехресті вулиць Міцкевича - Чорновола - Соборна.

За даними патрульної поліції, водій автомобіля Peugeot проїхав регульоване перехрестя на червоний сигнал світлофора.

На чоловіка патрульні винесли постанову за частиною 2 статті 122 Кодексу України про адміністративні правопорушення - проїзд на заборонений сигнал світлофора.

У патрульній поліції нагадують, що червоний сигнал світлофора категорично забороняє рух. Водіїв закликають не поспішати, бути уважними за кермом та неухильно дотримуватися правил дорожнього руху.


Azov Army

Новини по темі:

  • У Рівному оштрафували водія Tesla за спецсигнали без дозволу (ВІДЕО)

    16 08 2026, 14:07
    Про це повідомляє патрульна поліція.
  • Рівне попрощається із Захисником Сергієм Шевченком

    16 08 2026, 13:04
    Про це повідомляє Рівненська міська рада.
  • Рівненщина попрощалася із Сергієм Аніховським, Русланом Буслом та Титом Шишковським

    16 08 2026, 11:03
    На Рівненщині провели в останню путь трьох військових - ...
  • На Чорновола зіткнулися Skoda та BMW: є постраждалі

    16 08 2026, 09:00
    Про це повідомляє поліція області.