У Рівному відкрили виставку світлин авторства загиблого під Бахмутом військового

Фото ілюстративне

У Рівному у Міському Будинку Культури (вул. Соборна, ЗД) відбулося відкриття шостої воєнної фотовиставки «НЕБЕСНИЙ ФОТОГРАФ».

Там представлені світлини солдата ЗСУ, фотографа та активіста міста Ковеля  — Максима Бурди, який загинув 26 січня 2023 року біля Бахмута.

До повномасштабної війни активно працював весільним фотографом, був співзасновником молодіжного хабу «Ватра — правильний простір», учасником Молодіжної ради міста Ковеля, членом партії «Національний корпус», добровольцем ТрО Волинської області. 

24 лютого, у перший день повномасштабної війни, не задумуючись ні на хвилину, добровільно приєднався до лав Збройних Сил України, хоча був комісований через хворобу хребта, і міг творити далі, допомогаючи армії як волонтер.

Уже в складі 3-Ї Окремої Штурмової Бригади Максим славився тим, що вправно керував БпЛА, філігранно наводив артилерію на ворога, завдяки чому було ліквідовано велику кількість росіян.

Символічним є його позивний «Фотограф», який він обрав для себе під чаc вступу до ЗСУ. Через свої світлини фіксував побут, навчання, портрети своїх побратимів, непрості емоції війни, перебуваючи під постійними обстрілами.

У листопаді 2022 року Максим створив Телеграм-канал «Military photographer», присвячений воєнній фотографії. Своїми роботами надихав не одну тисячу людей.

Збройні Сили України неодноразово публікували його роботи на своїх офіційних сторінках. Вже під час служби отримував безліч пропозицій щодо організацій персональних фотовиставок у різних містах України.

Після закінчення війни найбільше хотів організувати фотовиставку воєнного фото за всі 11 місяців свого перебування на військовій службі.

Давню мрію Максима вже вшосте здійснюють рідні, які будуть раді бачити кожного на офіційному відкритті фотовиставки.На виставку завітали рівняни, митці, духовенство, а також представники 3-ї ОШБр, у складі якої воював Максим.

Виставка буде працювати до 18 серпня з 10:00 до 19:00 години.

Частина коштів з продажу фоторобіт, листівок, наліпок, худі та футболок буде перерахована до благодійного фонду «Янголи Азову».


Azov Army

Новини по темі:

  • Фіксував оборонні об'єкти у Рівному: справу агента російської розвідки передали до суду

    10 07 2026, 12:27
    За матеріалами СБУ у Рівному судитимуть агента воєнної ро...
  • Рівненщина попрощалася з трьома мужніми воїнами

    10 07 2026, 10:50
    На Рівненщині останнім земним шляхом провели захисників У...
  • У Рівному п'яний водій, який збив 12-річну дівчинку на «зебрі», отримав рік ув'язнення

    10 07 2026, 10:15
    Про це повідомляє пресслужба поліції Рівненської області.
  • На Рівненщині поліцейські вилучили трактор із незаконно зрубаною деревиною

    10 07 2026, 09:39
    Поліцейські Рівненщини продовжують викривати незаконні ру...
  • TWICE — український бренд жіночого одягу для стильного гардеробу на кожен день

    10 07 2026, 09:20
    Популярність українських виробників одягу щороку зростає....
  • Поліцейські встановили школярок, які зірвали декорації з магазину в Рівному

    10 07 2026, 09:00
    Відео, на якому двоє дівчат зривають декоративні елементи...
  • У Рівному попрощалися із Захисником України Юрієм Лук’янчуком

    09 07 2026, 18:00
    Про це повідомляє Рівненська міська рада.