У Рівному відкрили перший пункт обігріву на вулиці

Фото ілюстративне

У Рівному почали офіційно відкривати пункти обігріву на вулицях міста.

Як інформує кореспондентка Суспільне, перший такий 18 листопада запустили в роботу на майдані Незалежності. 

Представник міжцерковної ради Олег Абатуров розповів, що намет обійшовся у пів мільйона гривень.

Загалом у Рівному планують встановити кілька десятків подібних пунктів обігріву у різних районах, йдеться про ті, якими опікуватиметья і міжцерковна місія, і влада. 

 

У наметі на майдані Незалежності чергуватимуть психолог, лікар та рятувальник. Повітря за допомогою теплової гармати прогріватимуть до 18-20 градусів, використовувати будуть генератори і пального для них закупили на цілу зиму, зазначили волонтери. 

У наметі буде чай і печиво, працюватиме він цілодобово, попри комендантську годину. Вмістити зможе до пів сотні людей. 

Також пункти обігріву планують відкрити і у Квасилові, який входить до Рівненської міської громади.

Інші пункти обігріву у місті почнуть відкривати з суботи, 19 листопада.


Azov Army

Новини по темі:

  • У Рівному оштрафували чоловіка, який з партнеркою зайнявся інтимом на дитячому майданчику

    25 06 2026, 18:24
    У Рівному на 51 гривню оштрафували чоловіка за секс на ди...
  • На Рівненщині священника монастиря УПЦ забрав ТЦК

    25 06 2026, 17:40
    Про це йдеться на FB-сторінці "РІВНЕ. Голос Церкви. Офіці...
  • білорусь готова пропускати жителів Рівненщини у свої ліси по ягоди та гриби: заява

    25 06 2026, 17:01
    Прикордонний комітет білорусі заявив, що готовий забезпеч...
  • У Вараському районі внаслідок зіткнення автомобіля та мотоцикла травмувалися двоє осіб

    25 06 2026, 14:59
    Автопригода сталася вчора, 24 червня, близько 12 години у...