У Рівному відкрили меморіальну дошку на честь загиблого Героя – Сергія Тлучкевича

Фото ілюстративне

Сьогодні, 1 травня, на фасаді Рівненського ліцею №2 відкрили меморіальну дошку на честь загиблого Героя – Сергія Тлучкевича. Про це повідомляє Рівненська міська рада.

Сергій Тлучкевич народився 27 січня 1993 року в Луцьку, проте все життя провів у Рівному. Тут закінчив Рівненський ліцей №2, продовжив освіту в Рівненському кооперативному економіко-правовому фаховому коледжі, за тим – у Львівській комерційній академії, а магістратуру за фахом «Облік та аудит» закінчив у Національному університеті водного господарства та природокористування.

Коли розпочалось повномасштабне вторгнення, Сергій у перші ж дні пішов добровольцем до військкомату. Тоді йому потрібно було зачекати, а вже у травні 2023 року його мобілізували.

Пройшов навчання у Великій Британії, а потім увесь час його підрозділ був на Луганщині. На жаль, 31-річний молодший лейтенант Сергій Тлучкевич загинув 5 вересня 2024 року на Луганському напрямку, виконуючи бойове завдання із захисту Батьківщини.

Вічна пам'ять і шана Герою України!

 


Azov Army

Новини по темі:

  • У Квасилові в кота виявлено сказ

    04 06 2026, 17:43
    Про це повідомляє Рівненська міська рада.
  • Рівненський лікар-рентгенелог приписував вигадані діагнози військовим

    04 06 2026, 16:20
    Про це повідомляє Департамент внутрішньої безпеки Націона...
  • КАТП 1728 запрошує дітей на екскурсії до Центру управління відходами

    04 06 2026, 15:42
    Про це повідомляє Рівненська міська рада.
  • Незалежні фахівці контролюватимуть внутрішній аудит у Рівненській ОДА

    04 06 2026, 14:21
    У Рівненській ОДА запрацював аудиторський комітет за учас...