У Рівному відбувся благодійний різдвяний турнір

Фото ілюстративне

Різдвяний благодійний турнір з футзалу на призи спортивного директора рівненського Вереса В'ячеслава Шевчука відбувся на майданчику рівненського навчально-виховного комплексу №26. Організувала змагання громадська організація «Айболить та його друзі», повідомляє НК "Верес".

Участь у турнірі взяли дев'ять команд: рівненські поліцейські, чиновники обласної державної адміністрації, співробітники Городищенської виправної колонії, "Пласт", команда Рівненської єпархії УПЦ, збірна дворових футболістів та волонтери.

Метою благодійного турніру був збір грошей на лікування дітей, які хворіють на спинальну м'язову атрофію: Дани Прадунець та Олексія Савостяника.

У підсумку учасникам турніру вдалося зібрати 50 тисяч гривень. А переможцем благодійного турніру стала команда волонтерів «Рівненські олені».

Учасникам турніру спортивний директор народного клубу Верес В'ячеслав Шевчук подарував десять фірмових футбольних м'ячів з підписами гравців, які в різні часи захищали кольори збірної України та декілька футболок української національної команди з номером 13 на спині.


Azov Army

Новини по темі:

  • У Рівному 10-річна Валерія та 12-річна Вікторія зібрали 20 000 грн на дрон для ЗСУ

    21 07 2026, 17:18
    Про це розповідає керівниця КЗ «Будинок Ветеранів» РМР Ві...
  • На Харківщині стартує серія подкастів «Громада і життєстійкість: де знайти світло в темні часи»

    21 07 2026, 17:02
    На Харківщині радіо «Накипіло» розпочинає серію подкастів...
  • У Рівному затримали чоловіка, який обікрав їдальню, де працювала його колишня

    21 07 2026, 16:48
    Про такий випадок повідомляє поліція області.
  • На Рівненщині судитимуть чоловіка за розбещення 9-річної дівчинки

    21 07 2026, 15:22
    Про такий інцидент повідомляє поліція області.