Оновлений Рівненський обласний перинатальний центр, який урочисто відкрили минулого тижня, продовжує хвалитися першими народженими дітками. У сучасному медичному центрі активно допомагають немовлятам з’являтися на світ, а породіллям – під час та після пологів.
Оновлений Рівненський обласний перинатальний центр, який урочисто відкрили минулого тижня, продовжує хвалитися першими народженими дітками. У сучасному медичному центрі активно допомагають немовлятам з’являтися на світ, а породіллям – під час та після пологів.

Відтак, треті пологи з часу відкриття закладу увінчалися народженням двійні. Дівчинку та хлопчика народила 31-річна жінка з міста Костополя. У сім’ї ці дітки були довгоочікувані та перші. Аби двійнята з’явилися на світ, лікарі обласного перинатального центру зробили породіллі кесарів розтин. Дівчинка народилася з вагою 3 кілограми 510 грамів, а хлопчик — 2 кілограми 905 грамів. За словами лікарів, і мама, і дітки почуваються добре.
До речі, у медзакладі облаштували спеціальну палату, призначену для мами, яка народила трійню. Раніше таких умов тут не було. Тому лікарі обласного перинатального центру тепер чекають народження перших трійнят.

Міла СЛОБОДЕНЮК
