Про цей випадок повідомляє поліція області.
Молодшого з двох затримали під час спроби перерахувати кошти на криптогаманець. У нього вилучили майже 500 тисяч гривень, отримані після обміну викраденої валюти. Крім того, з'ясувалося, що у лютому хлопець придбав понад 9 грамів метадону та зберігав його вдома до моменту проведення поліцейськими обшуку.
Його 26-річного спільника, який раніше вже був судимий за майнові злочини та перебував на іспитовому терміні, наздогнали на автовокзалі. Чоловік після отримання своєї «частки» намагався виїхати з міста.
Вони пояснили, що мали лише забрати та перерахувати кошти.
Фігурантам слідчі повідомили про підозру. Крім того, 19-річному ще й у вчиненні іншого злочину. Суд обрав запобіжні заходи у виді тримання під вартою із правом внесення застави, яким вони скористалися. Досудове розслідування завершено: матеріали КП скеровано до суду.
Поліцейські встановлюють інших осіб, причетних до злочину.
