Із 7 січня у діагностичному центрі стартує запис на обстеження з використанням нейроміографа. Це перше медичне обладнання, придбане за ініціативи нового керівника закладу Сергія Гордієвича, який очолив медпідприємство з 1 жовтня 2025 року.
Нейроміографія є важливим методом діагностики захворювань нервово-м’язової системи, зокрема радикулопатій, невропатій, невритів та міопатій. Обстеження дає змогу виявляти порушення, які неможливо побачити за допомогою інших методів, таких як УЗД чи МРТ. Також дослідження дозволяє оцінити стан нервів і м’язів після травм, хірургічних втручань, інфекційних захворювань, зокрема правця чи ботулізму, а також при цукровому діабеті.
Вартість нейроміографа становить майже 800 тисяч гривень. Обладнання придбали за кошти, зароблені закладом від надання платних медичних послуг. Лікарі діагностичного центру пройшли відповідне навчання та готові працювати з новим апаратом для забезпечення високої якості діагностики.
Про це повідомив голова Рівненської обласної ради Андрій Карауш.
