Учні з усієї Рівненщини 21 та 22 березня змагатимуться у Рівному за звання кращого майстра з оригамі. Традиційно цей щорічний конкурс проводить КЗ «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді».
Учні з усієї Рівненщини 21 та 22 березня змагатимуться у Рівному за звання кращого майстра з оригамі. Традиційно цей щорічний конкурс проводить КЗ «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді».

У конкурсі оцінюватимуть не лише практичні навички, а й знання теорії. Відтак, буде проведено теоретичний залік та виконання практичного завдання в техніках класичного оригамі та квілінгу. Оцінюватимуться учасники за повнотою виконання завдання, рівнем технічного виконання, художньої майстерності та наявністю елементів творчості.

Популяризація давньої японської техніки серед школярів пов’язана з тим, кажуть педагоги, що оригамі відіграє важливу роль в розвитку мислення, насамперед, в ознайомленні дітей з азами геометрії. Заняття мистецтвом оригамі розвиває пам’ять, просторову уяву, моторику пальців, точність рухів, вольові зусилля, вміння доводити справу до кінця.

Усе це виводить оригамі за межі екзотичного японського мистецтва та робить його цікавим і корисним для людей різних країн світу, незалежно від віку й роду занять.
Урочисте відкриття змагань відбудеться 21 березня об 11 год. за адресою: м. Рівне, вул. С. Бандери, 39-а.
Міла СЛОБОДЕНЮК
