Радіоаматорів з усієї України 24-26 лютого збирає місто Рівне. Як відомо, у нашому місті діє досить потужний центр науково-технічної творчості. Тому не дивно, що за лідерство у цій галузі в Україні змагатимуться саме тут.
Радіоаматорів з усієї України 24-26 лютого збирає місто Рівне. Як відомо, у нашому місті діє досить потужний центр науково-технічної творчості. Тому не дивно, що за лідерство у цій галузі в Україні змагатимуться саме тут.
У програмі змагань – проведення теоретичного заліку, розробка друкованої плати та монтаж радіоелектронного пристрою. Далі учасники приступлять до монтажу самого радіоелектронного пристрою. Оцінюватимуться учасники за раціональністю розміщення радіодеталей на платі, естетичним виглядом та дієздатністю самого пристрою. Про це повідомили у прес-центрі Рівненського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.

Конкурс проходитиме на базі Технічного коледжу Національного університету водного господарства та природокористування за сприяння комунального закладу «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді». Його мета – організація змістовного проведення дозвілля, пошук нових його форм. За задумом авторів ідеї, конкурс-змагання має стимулювати молодь до творчого та інтелектуального розвитку, а також сприяти творчій самореалізації.

Урочисте відкриття змагань відбудеться 24 лютого о 14 год. за адресою: м. Рівне, вул. Київська, 36.
Міла СЛОБОДЕНЮК
