Учора, проїжджаючи вулицею Князя Володимира, інспектори прес-служби помітили літню жінку на зупинці громадського транспорту, якій раптово стало зле.
Громадянка знепритомніла, а її стан стрімко погіршувався — почав зникати пульс. Небайдужі перехожі одразу викликали швидку медичну допомогу, а поліцейські почали надавати домедичну допомогу.
Інспектори поклали жінку у стабільне бокове положення, забезпечили прохідність дихальних шляхів, розстебнули одяг, адже на вулиці було спекотно, а громадянка була одягнена досить тепло, і охолодили тіло та обличчя водою, - повідомили у патрульній поліції Рівненської області.
До приїзду медиків жінка опритомніла. Бригада швидкої допомоги ушпиталила її для подальшого обстеження та надання необхідної допомоги.
Навіть одна вчасна дія може врятувати життя. Саме тому важливо не проходити повз, коли поруч хтось потребує допомоги, наголосили патрульні.
