У суботу, 16 лютого, о 20:30 в шоу-барі «ЄВРОКЛУБ» (вул. Міцкевича, 32) відбудеться нагородження переможців конкурсу «NICE GIRLS RIVNE».
У суботу, 16 лютого, о 20:30 в шоу-барі «ЄВРОКЛУБ» (вул. Міцкевича, 32) відбудеться нагородження переможців конкурсу «NICE GIRLS RIVNE». У конкурсі, що проходить один раз на два місяці, змагаються рівненські красуні. Відтак, у суботу відбудеться нагородження переможців за січень-лютий цього року.
"NICE GIRLS RIVNE" — це унікальний конкурс краси. За допомогою вікторини, а також краси та креативу учасниці самостійно оберуть двох дівчат, а кожна учасниця отримає подарунки.
Організаторами конкурсу є група «На позитиві Рівне» та Антон Латайчук.
За детальною інформацією звертайтеся за контактним телефоном: (099)916-21-13.
