У Рівному на 2025 рік заклали майже 142 мільйони гривень на оборону

Фото ілюстративне

Сьогодні, 23 грудня, депутати Рівненської міської ради підтримали проект бюджету на 2025 рік.

На питання пов'язані з воєнним станом депутати вирішили спрямувати 233 з половиною мільйонів гривень, з яких видатки оборони - майже 142 мільйони гривень, повідомляє пресслужба Рівненської міської ради.

Це майже третина (27,5%) від бюджету громади за виключенням обов?язкових та цільових видатків, в тому числі захищених статей бюджету, тобто заробітних плат вчителів, медиків та інших працівників бюджетної сфери, а також оплати енергоносіїв, інших обов'язкових видатків. 

Також надзвичайно важливо, що Рівненська громада продовжить фінансувати програму із закупівлі дронів для Сил Оборони. Посилить соціальну підтримку Захисників і Захисниць України, членів їхніх сімей та членів сімей загиблих, зниклих безвісти захисників. А також виділила додаткові кошти на облаштування, утримання і ремонт укриттів та захисних споруд.  

Крім того, на питання пов’язані з воєнним станом скерують додатково ще близько 200 мільйонів гривень з вільних залишків 2024-го року. Це будуть цільові кошти, тобто використовуватись вони будуть виключно на потреби пов’язані з війною. В тому числі частину цих коштів спрямують на субвенції військовим частинам Збройних Сил України, аби вирішити найбільш нагальні потреби у придбанні техніки та інших засобів необхідних у боротьбі з ворогом.  

Крім бюджету міста Рівнерада сьогодні затвердила новий Статут громади. Цей документ тривалий час не оновлювався, а отже норми, виписані в ньому, втратили актуальність. За дорученням Віктора Шакирзяна, робоча група в складі депутатів, юристів, представників громадськості в досить короткі строки напрацювала нову редакцію Статуту і винесла її на затвердження ради. Норми оновленого статуту значно розширюють прозорість та відкритість у роботі Рівнеради і її виконавчих органів.


Azov Army

Новини по темі:

  • У Квасилові в кота виявлено сказ

    04 06 2026, 17:43
    Про це повідомляє Рівненська міська рада.
  • Рівненський лікар-рентгенелог приписував вигадані діагнози військовим

    04 06 2026, 16:20
    Про це повідомляє Департамент внутрішньої безпеки Націона...
  • КАТП 1728 запрошує дітей на екскурсії до Центру управління відходами

    04 06 2026, 15:42
    Про це повідомляє Рівненська міська рада.
  • Незалежні фахівці контролюватимуть внутрішній аудит у Рівненській ОДА

    04 06 2026, 14:21
    У Рівненській ОДА запрацював аудиторський комітет за учас...