У Рівному фіксують зменшення кількості хворих на грип, ГРВІ та COVID-19: серед пацієнтів – 31 немовля

Фото ілюстративне

Про це інформують в Управлінні охорони здоров'я м.Рівне.

Зокрема, упродовж поточного тижня у закладах охорони здоров‘я Рівненської міської ради зафіксували 1784 випадки грипу, ГРВІ та COVID-19. Загалом госпіталізовано 70 пацієнтів із даними діагнозами. Серед пацієнтів – 31 немовля.
 
Для порівняння, минулого тижня у закладах охорони здоров?я Рівненської міської ради зафіксували грипу, ГРВІ та COVID-19 – 2593 випадки, серед яких – 50 дітей до 1 року. Госпіталізували до медичних закладів 79 пацієнтів.
 
Наголошуємо, що ефективним методом профілактики грипу та COVID-19 є вакцинація! Дані щеплення не входять до Національного календаря профілактичних щеплень, однак є рекомендованим Міністерством охорони здоров‘я України. Вакцинуватися можна в кабінетах щеплень лікувальних закладів первинного рівня надання медичної допомоги.

Azov Army

Новини по темі:

  • У Квасилові в кота виявлено сказ

    04 06 2026, 17:43
    Про це повідомляє Рівненська міська рада.
  • Рівненський лікар-рентгенелог приписував вигадані діагнози військовим

    04 06 2026, 16:20
    Про це повідомляє Департамент внутрішньої безпеки Націона...
  • КАТП 1728 запрошує дітей на екскурсії до Центру управління відходами

    04 06 2026, 15:42
    Про це повідомляє Рівненська міська рада.
  • Незалежні фахівці контролюватимуть внутрішній аудит у Рівненській ОДА

    04 06 2026, 14:21
    У Рівненській ОДА запрацював аудиторський комітет за учас...